Arkadaşlar selam bir fikir verin Allah aşkına?

2 yıllık bir ilişkim var gelecek ay nişan olucaktı ama sorun var erkek arkadaşımın durumu iyi değil ben her türlü masrafı sildim ona hiç bir şey yüklemedim altında istemedim şimdide iki kız kardeşi var 18 yaşında ikisi de onların giyicek kıyafetleri annesinin giyicek kıyafeti yokmuş diye benden ayrılıp nişan yapamıycağım Dedi şimdi ben bhnu aileme Nasıl açıklıycam çok zor durumdayım

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• insan kenara para koyar ya ayrılma sebebıne bak sen neyse ailene aynısıını açıkla işte güzel güzel ilk annene anlat sonra ikisine birlikte normalce anlat gerçeği

0|0
    0|0
    • 6-7 aydır nişan olucak muhabbeti var hiç para ayırmadılar ev aldılar üstüne krediyle Ekim ayında. İnanın ben ne yapıcam bilmiyorum o ayrı kötü ailem ayrı kötü

• hep olumsuz musun sen :D

• evet

Kızlar Ne Diyor 2

• O nasil sacmalikmis öyle. Nasil ya giyecek kiyafeti olmadigi icin nişan bozmak? Bunlar hiç mi özel bir güne gitmiyorlar? Hiç mi özel gün kıyafetleri yok. Bide seni nasıl böyle bir durumun ortasında bırakıp ayrılır. Ben olsam bende açıklayamazdım. Yol yakınken bence iyi olmuş ayrılmanız. Ne diyeyim.

0|0
    0|0
    • Çok seviyorum sevmesem ardına bakmam. Gerçekten aileme bunu söylersem çok kötü olur 6 aydır istemeye gelicez diyolar herşeyden kıstım nişanı evde sadece aile içi yapıcam dedim altınından tut nişan alışverişi dahi istemedim dünde bana kız kardeşlerimin annemin giyecek kıyafeti yok Nasıl olur nişan Dedi bende bir şey diyemedim zaten kendini haklı çıkarmaya çalışıyo baskı yapma ben rahata Erince yapıcam nişan Dedi kapattı

• Bence ayrılmak için gayet'de sebep üretiyor.

• Of off

• Söyle
    Durumu iyi değil de
    O da çaba göstermeli sırf bu yüzden ayrılmamalı
    Üstüne çok gitme gururu incilir

0|0
    0|0
    • Ailem kızıyo artık çok uzadı diye 2 yıldır biliyolar ve adı konması gerek babam kaç kez dövdü beni şimdi bunu dersem anında gebertir elimden geleni yapıyorum ne biliyim nişan alışverişi dahi istemedim kıyafet bile aldırmam dedim onlar giyicek kıyafetimiz yok diyolar çok çaresizim

• Anladmm
      Umursanmıyo gibisin😑

• Ben uyucm da
      İyi geceler canm
      Yarım cevplcm inşallah
      Allah rahatlık versin. .😕

Yükleniyor...