1.60'lık kezban sorunsalı! İçeri?

İş yerine geç kaldım sabahın körü ama İstanbul trafiğini bilirsiniz, metrobüsü kullanmak mantıklı bir fikir gibi gelmişti o an.

Abi içeride insan trafiği var baya hepimiz aile olduk orada, tam önümdede 1.60'lık bir kardeşimiz var ( Boy mevzusunda aşağılamıyorum yanlış anlaşılmasın ) Abi arkasını dönüp dönüp duruyor. Kendimi sapık gibi hissettim, aşağılık psikolojisi olsa gerek. En sonunda terbiyesiz diye döndü. Oysaki malum yerine diz kapağım falan deyiyordu. Hatta farketmedim bile.

Terbiyesiz dedikten sonra kafa gitti bende '' Ablacım sana terbiyesizlik yapmam için çömelmem gerekiyor '' dedim. Arkadan gülenler falan oldu önüme gelen ilk durakta indim aşağıya. Tövbeler olsun dahada binmem.

Siz ne düşünüyorsunuz veya yerimde olsanız ne derdiniz?

0|2
11|10

En İyi Kız Görüşü

• 😂😂 mantıklı bir çıkış olmuş. Da, bu İstanbulun en büyük sorunlarından biri, sen ne yapabilirsin ki. Kadınlar'a yer verilse bile çözülmeyecek bir sorunsal.

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bir kezban daha madur bırakılmış bir yiğit karşısında yenilmiş... sonra köhne hayatına dönmüş ve yeni kezbanlıklarına hazırlık yapmak için olanca hızıyla çalışmaya başlamıştır (muhtemelen.)

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Hem 1.60'lık diye yazmışsın hemde boy nedeni ile aşağılamıyorum diyorsun. Diğer şekilde durumuna üzüldüm ucuz yırtmışsın yanlışlıkla sapık damgası yiyebilirdin geçmiş olsun.

0|1
    0|0
  • Tamam hakli olabilirsin ama oda oyle sanmis olabilir vede kezban demen mantiksiz

1|1
    0|0
    • Öyle sanması mantıklı değil. Cinsel tacizle suçlanmakda mantıklı değildi o an için.

• 1 60 ım ama üstüme alınmıyorum çok kırıcısın zaten kısayız anladık ta gömmeyin bari

0|1
    0|0
    • Yahu boy meselesini açmasam olayı anlatamazdım. Benim lafım boyuna değil fikirlerineydi aslında.

• Garibime kimse yürümüyorsa heyecan hapı herhalde diz kapağın değince olur öyle abisi

0|1
    0|0
  • komikmiş ne diyim :D

0|1
    0|0
  • Kız da haklı sen de. Bilemedim ne desem :D

0|1
    0|0
  • Sanki tek göt kendinde var sanan kızlar itici geldi iyi demişsin 😂😂

0|1
    0|0
  • Takılma olur oyle seyler 😄

0|1
    0|0
  • Kadinda ne suc var simdi?

0|1
    0|0
  • Özgüven eksikliği, paranoyaklık falan diyesim geliyor, sonra bir de o kızı düşünüyorum... Böyle olayların arttığı şu zamanlarda kız kendini korumaya çalışmış, ya da belki kız daha önceden tacize uğramış olabilir yani bu psikolojiyle gayet tabii bir şey gibi görünüyor.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• kız o kadar boy farkına rağmen seni nasıl o şekilde suçlamış, hangi mantıkla? :-) sen de gereken cevabı vermişsin. ama iki tarafta da kötü niyet olmadığı için olay komik olmuş. :-)

0|1
    0|0
  • metrobüsle 1 saate gideceğim yere yürüyerek 1 günde giderim vallahi o kadar nefret ediyorum metrobüsten

0|1
    0|0
  • Thug Life yapmışsın. Hönkürerek gülerdim ben orda olsaydım.

0|1
    0|0
    • Boşver sonra o bayan sırf güldüğün için sana sinir olup göz zinasındanda suçlardı. :)

• Yalnız süper laf söylemişsin beni öyle itham etseydi apışıp kalırdım

• cool story bro

0|1
    0|0
  • Haha mecidiyeköy kadıköy arası yapardım baktım tartışıyorlar bunkojudan bana sıçramasın diye eminönü vapur iskelesine çark etmiştim anlıyorum seni

0|1
    0|0
  • sorunsalı kelimesini gördükten sonra okumadım zira içi bomboş

0|0
    0|0
  • cevap vermeseydin

0|0
    0|0
  • Dizle yapılan terbiyesizlik olmuyor mu?

2|0
    0|0
    • Yorumunu kendin bile saçma bulmuşsun ki gizlidesin beyefendi.

• Sen şimdi hazmedemeyip 1 dakika önceki mesajımı da kaldırtırsın.

• Uff fena kapak yapmış, soran kisi de cevap verememis ahaha :)

• Dostum, metrobüste benim totoyu elleyen kadındı... Baktım biri yokluyor , arkamda da kadın olduğunu biliyorum. ulan acaba kadın gitti de manyağın teki mi geldi diye hafifçe döndüm baktım kadın. baktım bir süre yoklama yok. cüzdanı aldım cebime koydum. Yine hafiften yokladı. 2. sinde baktım şöyle sen hayırdır dedim.
    Mal mal sırıtıp pardon diyip gülerek arkasını döndü.

0|1
    0|0
Yükleniyor...