Hiç babanızdan dayak yediniz mi?

Hiç babanızdan dayak yediniz mi? Sizi dövdü mü? Ne hissettiniz ve şimdi babanıza karşı ne hissediyorsunuz?
Nefret? Yoksa yine de babamdır deyip seviyor musunuz?

0|0
25|32

En İyi Erkek Görüşü

• Yok yemedim ya ilkokuldayken derslerim kotu geldi diye cok hafif bir tokat atmisti ama o da silkelenmemi saglamisti. Ben genelde ablamdan dayak yerdim. Beni cok severdi ama cok da doverdi. Buyudukten sonra da kiyamadim sonucta buyugum o benim, intikam almam soz konusu olamaz. Yine dovse yine elimi kaldirmam.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• cok yedım cocukken. ne olursa olsun babanın sende hakkı var ve onun kotu bırsey yapması sendekı hakkını engellemıyor.. o onun ameli meselesi. yasın ılerleyınce anlayacaksın ki o kızdıgın babanı ozleyeceksın bırgun. nefret ıyı degıldır. bunu yoketmeye calıs.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Baba evin direğidir yük ondadır. Baba korkusu olmasa ara arada dayağı ailede kargaşa baş görterirdi. Örnekleri pek çok. Dayak elbette şart değil farklı yöntemlerle ceza mükafat yöntemide uygulayabilir bir baba evin içinde. Bunu ilerde anlarsınız. Çocuksanız hayata sadeec kendine göre bakarsınız anlamanız zor.

0|1
    0|0
  • çok dövdü... kemerle oklavayla sopayla

1|0
    0|0
  • Evet yedim tabii. Ne nefreti o kadar da ergen olmadık.

0|0
    0|0
  • Bir zamanlar babamdan dayak yemek hobi olmuştu benim için

0|0
    0|0
  • Babam bana bir kere vurdu, ben de ona vurdum. Ondan beri eve gelmiyor.

0|0
    0|0
  • babam: o adam benim babamdır nasırlı elleri ve mübarek avuç içleriyle vurduğu yerde gül bitirirdi de ben anlamazdım... soran kız baban hayattaysa yanaklarının bir tarafına vurduysa dön diğer yanı orayı da vursun emin ol elin tokatından asla daha ağır olamaz bir babanın attığı tokat...

0|0
    0|0
  • Yok hiç öyle birşey yaşamadım şükür

1|0
    0|0
  • Zamanında çok yedik. O anda kızıyosun ama neden nefret edeyim ki? Bazen gerçekten dayak gerekebiliyor. Ama bunu hiç dayak yememiş birine anlatamazsın

0|0
    0|0
  • yemedım fakat bu sevdıgım anlamına gelmez

1|0
    0|0
  • bu konuda deneyimliyim diyebilirim dayağın her türlüsünü yedim hatta yemekten çok dayak yedim ama genelde bişey diyemiyoz ne diyelim gene dövcek mk :D

0|0
    0|0
  • Küçükken yemistim

0|0
    0|0
  • ooo dayakmı, öyle bir şey görmedim, çok hızlı cereyan ediyordu (cem yılmazdan alıtıdır.) yediğim dayaklar angara gonya arasına yol olur :)

0|0
    0|0
  • babadır dövmek hakkı

0|0
    0|0
  • Eğer zamanında babamdan dayak yemeseydim şimdi serseri serseri ortalıkta dolaşıyor milletin malına canına namusuna göz dikiyor olurdum.. uyuşturucuya bulaşırdım.. iyi ki o dayakları yemişim

0|0
    0|0
  • Dayak atmayan babalarin cocuklari simdi ne haldeler

0|1
    0|0
  • Hayir. Babam arkadasim gibi.

0|0
    0|0
  • Babam yorgancı benim 7 yaşındayken çamurlu ayakkabılarla diktiği yorganları çiğnedim oynarken babamda iki ayağımdan tuttu yorgan tezgahına çarptı bende dışarı çıktım ağlayarak ana avrat bastım küfürü eve kaçtım

0|0
    0|0
  • 1 kere tokat atmıstı sadece

0|0
    0|0
  • Babamın agzının yüzünü yer degiştirdigimi bilirim :D

0|0
    0|0
  • Babamı seviyorum ufakken dövdügü olmuştur beni 😊

0|0
    0|0
  • nayır

0|0
    0|0
  • Babam bana fiske vurdu bir kere..

0|0
    0|0
  • Oooo ne dayaklar yedik anadan babadan abilerden :-)

0|0
    0|0
  • Sağlam dövdü , az yaramaz değilim ama haketmiştim severim kendisini babam be adamın dibi :D

0|0
    0|0
  • Dayak yiyeçek kadar salak degilim.

0|0
    0|0
  • 26 yaşındayım bir fiske bile yemedim

0|0
    0|0
  • Küçükken çok iyilen şimdi Ada'm oldukta okuduk Ada'm olduk

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Tekme atmıştı bir kere :)

0|0
    0|0
  • Valla babamda bir tokat bile yemedim. Ama annemden allah ne verdiyse :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 24

• Anlatayim. Ben tam babasinin kiziyim ve babam bana sadecene bir kez dayakmi desem iste anlatiyorum. Bana tavla oynamayi ogretmisti onunla beraber oynuyayim diye ve sanirsam 14 yasindaydim kucuk ben tavlada artik babami yeniyordum ve yendigim belli olunca babam tavlayi bir kapadi atti sonra banada tekme atti ne oldugunu sasirdim kendimi tutamadim duygusal olup annemin gogusunde aglamistim babam bana nasil oyle tekme atabildi diye. Ne olduguna sasirmistim ama o ilk ve sondu 😊

0|0
    0|0
  • babamdan yemedim babacıgım birtanedir biriciğim. ama annemden baya yedim ooo kafamı kırmadıgı kaldı ama oda canımdır bende çok akıllı biri değildim zaten:D

0|0
    0|0
  • Yemez olur muyum.
    Hiçbirşey hissetmiyorum kendisine karşı, yolda yanımdan geçen yabancılardan farksız.

0|0
    0|0
  • Cok kez dövdü. Ama haketmisdim bazen. Hala seviyorum babami, ama beyinim kenarinda baska seylerden dolayi bir zitligim var babama karsi.

0|0
    0|0
    • Ne yapmıştın da haketmiştin? Ben hiçbir insanın bunu hakettiğini düşünmüyorum.

• Aynı ben. Ben de böyleyim işte o bana bağırdıkça ben de ona bağırıyorum annem sus diyor ama neden susayım ki? O bana durduk yere bağırıyorsa ben de ona bağırabilirim. Ben bağırınca o da hiddetleniyor. Allahın her günü ona ondan nefret ettiğimi söylerim. Üzülüyordur sanırım. Allah belasını versin sevmiyorum sevmeyeceğim hiç kimsenin birine vurmaya hakkı yok diye düşünüyorum ben. Ailemizi kendimiz seçmiyoruz sonuçta...

• Evet aslinda haklisin..

• Çocukken bazen kemerle dövmüştü. Şimdi dövmüyor ama kızdırırsam döver ama.

0|0
    0|0
  • Psikolojime verdiği zarar kafi. uzun senelerdir görüşmüyoruz. sebebi şiddet değil.

0|0
    0|0
  • Babamı çok küçük yaşta kaybettim malesef

0|1
    0|0
  • Yemedim

0|0
    0|0
  • Hiç şiddet uygulamadi bizde psikolojik baskı olurdu, ama şiddet uygulasaydi nefret edrdm

0|0
    0|0
  • yemedim

0|0
    0|0
  • Yemedim

0|0
    0|0
  • Yemedim

0|0
    0|0
  • Dövmüştür dövdü ama 3-4 senedir yemedim dayak yani ozamanlar dövüyodu ediyosu simdi dövmez zatende dövemez nefret hissetmiyorum yaramaz bir kız cocuguydum bazen hakkettim bazen haketmedim canı saolsun napalım

0|0
    0|0
  • Babamdan ya da annemden dayak yemedim ortaokulds sosyal bilgiler hocasından ve dedemdem sağlam birer tokat yemiştim afiyetlen 😂😂😂

0|0
    0|0
  • dayak yemeyi severim :D:D:D:D

0|0
    0|0
  • bir hikayede okudum kız babasini öldürmek icin gidiyo ona tutuyolar kızı kız buyuyyo babasını bir yere kapatıp işkenceyle öldürüyo hangi kitap hatrla miyorm co k eglenceliydi

0|0
    0|0
  • Dayak yemedim. Babami cok seviyorum. Bazen onun hakkini nasil odeyecegim diye dusunuyorum.

0|0
    0|0
  • Yedim maalesef hemde çok kez.. her ne olursa olsun babam olduğu için, fazla üzerine titremedim olayın o yüzden iyiyim şu an yani.

0|0
    0|0
  • bir kere tokat yemiştim.

0|0
    0|0
  • çok küçükken ne yaptığımı hatırlamıyorum fakat dayımın yanında yattığım koltuktan kaldırıp beni duvara vurmuştu resmen. halbuki çok sabırlı ve iyi bir adamdı aceba sinirini benden mi çıkardı yoksa çok sinirlendircek bir şey mi söyledim diye düşünürüm halen ama şimdi aramız iyi arada bu yaptığını hatırlatıyorum gülüyoruz bile :) zaman herşeye ilaç gerçekten .

0|0
    0|0
  • Evet dayak yedim ve şimdi o yok oyüzden bişe hissetmiyorum kin olarak

0|0
    0|0
  • Kucukken dozmustu cok severim babami hak etmisimdir ben.

0|0
    0|0
  • okulda kavga oldu şansa okula gelmişti ben de beni korur diye çağırdım yanıma kız dedi ki kızına terbiye ver argo konuştu (olay çok uzun fakat yüzde yüz haklıydım kötü kelime kullandım evet ama onların hareketleri daha ağırdı her neyse) o laftan gaza gelip bana onların içinde vurmaya başladı ilk kez yapmıştı ve hala aklımdan çıkmıyor aklıma geldikçe mesafe koyasım geliyor aramıza

0|0
    0|0
  • hic dövmedi beni. babama yakismaz öyle seyler

0|0
    0|0
Yükleniyor...