İrkçılığa neden prim veriyorsunuz? Bu tür şeylere bir tek ben mi kızıyorum?

Burada bir milleti aşağılayan sorular olduğunda neden şikayet etmiyorsunuz ya da tepki vermiyorsunuz? Yoksa siz de üstün ırk safsatasina mi inaniyorsunuz?

Güncellemeler:
arkadaşlar türk kürt ya da pkk konusu uzun bir konu. burada konuşulacak kadar basit değil ben ırkçılığı genel anlamda kastettim. inanmayan araştırsın dün bu sitede çingeneyle bulgarla evlenir misiniz diye soru vardı. bu hoşuma gitmedi ve ben de ırkçılığa karşı olduğum için bu soruyu sordum.

0|0
7|21

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• tek değilsin canım. Öyle soruları şikayet ediyorum tabi ki. Ama o sorulara cevap vermek de istemiyorum. Öyle insanların vaktimi çalmasına izin vermem
    ahmeti.net/.../iyi-ve-kotu.jpg

6|1
    0|0
    • Zeki insanin lafindan bal damliyor vallahi. bosuna bilim adami olmamış. Doğru yapiyosun onlarin sorusuna cevap yazilmaz sadece sikayet edilir.

• çok doğru

Erkekler Ne Diyor 20

• Sizi Katılıyorum !
    Bir insan dinini seçebilir lakin ırkını seçme hürriyeti yok !
    Doğduğunuz sizin elinizde olmayan bir seçimden dolayı neden insan insan üstün olabilir ki !
    Türlük ile Gurur Duymak. Başka bir insanı küçümsemeyi gerektirmemeli :(

2|0
    0|0
  • Irkçiyim ulan, pkk ya destek veren krtleri sevmiyorum. Irkciyim osmanlinin 1 dunya savaşinda rusya ingiltere vs vs yaptigi savaş sirasinda 2.5 milyon kurtun sadece 364 tanesi üçyüzaltmişdört tanesi vatani için şehit düsmüstür. Irkçiyim ulan savaş aninda kurtler isyan edip musulu kerkugu osmanlinin kaybetmesine neden oldu, daha sayim mi? Ister misin? Sirf bu yúzden Türk Milliyetcilere irkcilar diyorsunuz, Ben şahsen irkçiyim. Oldumu lan? Şimdi git beni siteye deılde istersen avrupa insan haklari mahkemesine şikayet et
    Türkiye Türklerindir.
    Kandil dağinin itleri Tanri dağinin Kurtlarina yenilmeye mahkumdur
    C c C

0|0
    0|0
  • türküm ve türkiyenin en iyi yere gelmesini istiyorum dersen vatanseversin
    arabım ve arabistanın en iyi yere gelmesini istiyorum dersen vatanseversin
    ingilizim ingilterenin en iyi yere gelmesini istiyorum dersen vatanseversin

ama kürdüm kürdistanın en iyi yere gelmesini istiyorum dersen vatan hainisin. bu özürlülüktür beyni kıtlıktır. kürdistanı savunmak kürt milliyetçiliği değildir elinden alınmış gasp edilmiş bir hakkı savunmaktır kürdistan zaten kürtlerin hakkıdır

2|0
    0|0
  • üstün ırk yok diyorum inanmıyorlar.. bütün ırklar artık birbirine karışmış.. saf ırk yok.. herkes melez artık

0|0
    0|0
  • Korkudan Çinlilere 6000 km uzunluğunda Çin Seddi yaptıran, 3 kıtaya yayılmış bir imparatorluk kuran, dört yanı düşman birlikleriyle doluyken Çanakkale'de 6 devleti durduran, Yunanlara yüzmeyi öğreten, doğuda Ermenilere ve Ruslara yapılması gerekeni yapan Türk ırkı, hain+kalleş+ekmeğini yediği vatana ihanet eden k*rt ırkıyla bir olabilir mi?

http://s12.postimg.org/ney8zwpe5/9s9j08.jpg

0|0
    0|0
  • Vs vs vs... Katilliğin bile genetik bir yatkınlık olduğu ortaya çıkmışken genel olarak ırkçılığı tartışmak komik. Irkçılık denilince direkt kesilen kafalar, yakılan yahudiler geliyor akıla. Irkçısınız diye böyle şeyler yapmak zorudna değilsiniz, ancak ırkların kendilerine ait özelliklerinin olduğunu inkar ederseniz bir çocuğun iyimserliğinden fazlasını taşımıyorsunuzdur.

0|0
    0|0
  • ustun irk diye birsey yok ustun RACE diye birsey vardir oda avrupalilardir kanitida ap acik ortadadir gormek isteyenlere

0|0
    0|0
  • ırkçılığı sevmem. kimse rengini seçme konusunda özgür değil

1|0
    0|0
  • Birisi kesin bu soruya sanane yazmalı ama ben yazamam.
    Irkçılık kötü bir şey yapmayın arkadaşı dinleyin. dd.

0|0
    0|0
  • Safsata dediğin şey benim milli benliğim. Etnik döllerden başka bişey olmayanlar ırkçılık düşmanı olanlardır. Prezarvatif yoksunu insanlarsınız.

0|0
    0|0
  • Ana karnında cinsiyetin seçildiğini sanan arkadaşlar var maalesef. Benimde hoşuma gitmiyor.

0|0
    0|0
  • Ben irkçi değilim

0|0
    0|0
  • Üstün Irk lafina inanmiyoruz biliyoruz Üstün Irk oldugumusu şikayet edeçeksende et şimdi seningbiler çok sinirlendiriyor beni

0|0
    0|0
  • Ancak, Türkleri aşalayan soruları şikayet ederim ama kalkmaz. Çünkü, adminler pkka yanlısı.

0|0
    0|0
  • ne biliyosun apla etmediğimizi

0|0
    0|0
  • şikayet etmeye ne gerek var sitedeki modların aktif olduğu saatler onlar kaldırsın işte.

0|0
    0|0
  • Irkçıyım evet sevmediğim tek ırk KÜRT

0|1
    0|0
  • ırkçıyım uleynnn yakın bütün yahudileri Heil Hitler

0|0
    0|0
  • üstün ırk yoktur üstün din vardır!
    çok haklısın!

0|0
    0|0
  • Salak insanlara tepki verdin mi haklı zannediyorlar kendilerini. Ondan dolayı sessiz kalmak en iyisi. Boş tenekelerden çok ses çıkar. Şikayet ediyorum.

1|1
    0|0
    • Aynen kizin teki uzatmış da uzatmis. ben irkcilik yanlis diyorum o tutmus olayi pkk uzerinden kurtlere bagliyor. akil vermeyince allah. Napacaksin.

• Aynen öyle rabbim akıl fikir versin. Bizim millet geniş düşünemiyor birşeylere bağlı olup öyle hareket ederler.

Kızlar Ne Diyor 6

• Valla isteyen istediğini desin umrumda değil kürtleri sevmiyorum mecbur da değilim ve bunun tek nedeni krtlerin kendisidir. Hiç bir Türk bir laza, bir çerkese, bu ülkedeki diğer azınlıklara hiç bişey demezken sadece kürt kelimesini duyunca sinirleri ayağa kalkıyorsa kürtler düşünsün acaba neden diye... Çünkü bu ülkede yediği kabı pisleyen, her zaman nankörlük yapıp daha fazlasını isteyen, ülkeyi parçalamak isteyen, aç gözlülük yapan topluluklar her zaman kürtlerden oluşmuştur. HADİ SALDIRIN GERÇEKLER ACIDIR :D :D

0|2
    0|0
    • Genelleme yapman doğru mu peki? İstedigini düşün ama kör olma aklını kullan. Eger sosyal bir ortamda dis gorunusunden dolayı birine kaba davraniyosan karakterin sorunludur. Ayrica insan haklarina aykiridir. Ben kurtler i dusunerek yazmadim soruyu. Demin bulgarla veya cingeneyle evlenirmisiniz diye soru vardi. Ve cevaplarda irkciligin yanlis oldugu konusunda o cahil kardesimizi kimse bilgilendirmemisti.

• her kürdü aynı kefeye koyma vatanını sevenler de var aralarında. onlar bizim kardeşimiz

• Sana katiliyorum , bizler irkçi degiliz 1 . Dunya savasinda 2.5 milyon kurdun sadece 364 tanesi vatani için şehit dusmustur, 2.5 milyon bir daha belirtiyorum, sevmiyorum ihanet eden her kimse sirf bu yuzden irkci diyorlarsa tamam irkçiyim. Pkk li vatan hainleri kurtleri sevmiyorum. Irkçiyim.

• Türk Kürt ayrımı yapmıyorum. Vatan haini terörist köpekleri ve onların yandaşlarını sevmiyorum sadece. Elbet hepsi geberecek köpekler!

1|1
    0|0
  • Örnek ırk vermeyeceğim örnek bir karşılaştırma yapacağım. Bir tarafta tarih boyunca anadoluda güç ve başarı elde etmiş bir ırk var bir yanda yine anadoluda tarih boyunca isyan ayaklanma ve zorbalıktan başka birşey yapmayan bir ırk. Yani ne kadar ırkçılık yapmak istemiyoruz desekte ortada birşeyler var inkar edemeyeceğimiz. Başarısı olan çıksın milletini savunsun bu demek değildir ki diğer ırklara ölüm. Herkes kendi değerlerine sahip çıkmalı.

0|0
    0|0
    • Ayrıca bu bir görüştür kimse karışamaz ve müdahale edemez tıpkı ırkçılığa karşı olanlara da müdahale edilemeyeceği gibi. Binbir çeşit görüşe sahip bir ülkede hala farklı düşüncelere alışamamış olmak garip.

• Türkcülük, kürtcülük insanlari bölen şeyler. Herseyden once biz din kardeşiyiz. Milliyetcilik=ırkcılık

0|0
    0|0
  • Kesinlikle haklısın geçenlerde burdan biriyle tartışmıştık hatta ırkçılık kadar iğrenç bir şey yok

1|0
    0|0
  • ırkçılıktan nefret ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...