100 bin TL evlenmek için yeter mi?

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• :))))) bu durum bölgeden bölgrye değişebileceği gibi, sülaleden sülaleye, aileden aileye hatta kişiden kişiye de değişebilir:) anladın sen onu ;)

0|0
    0|0
    • Anladım ben onu :) Ama hala anlamadığım şey sen ol yeter ki deyip te iş ciddiye bindiğinde PARA PARA denmesi. Sevginin fedakarlığın sahiplenmenin nerde kaldığı?

• Güzel olur sizin için. önce ben evlenip umreye gidip dua edeyim sana sonra senin karşına evleneceğin insan çıksın ve tüm hayallerin gerçek olsun :)

• Çok teşekkürler. Allah razı olsun.

Kızlar Ne Diyor 7

• Yeter tabiki abartmamak lazım.

0|1
    0|0
  • Yeter tabi ki.

0|1
    0|0
  • O sadece evi düzeltmeye yeter düğün masraflarına yetmez diye düşünüyorum yanılıyorda olabilirim çünkü evlenmedim daha önce 😃

0|0
    0|0
  • altınlar
    ev
    mobilya
    düğün
    pasta
    gelinlik damatlık
    herşey içindemi 100 bin

0|0
    0|0
    • içinde evet

• Hayat senin gördüğün gibi değil maalesef. bir kendi ayakların üzerinde durmaya başla da ozaman anlarsın. Hayatta bir kez oluyor diye borç batağına ve faize girmeyede gerek yok bence. Haram parayla yuva kurulacak. Temel sağlam olmazsa çöker.

• hayatta hiçbişey sende ndaha değerli değildr anladıgım kadaryla çok streslisin ama bu hayta sana bir kez gelir cidden olmuyorsa okmuyordur zorlama

• Zevklere göre yeter bence

0|0
    0|0
  • arabamın mazotuna yetmez hahaha

0|0
    0|0
  • Kimle evlendiğine bağlı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yeter tabisi

0|1
    0|0
  • kiminle evlendiğine bağlı diyen bayan yüzde yüz haklı En iyi görüş. 25 yasımdayım basımdan geçen bir olayı anlatıyım ben astsubayım maasımız belli bir kıza aşık olduk tabi derler ya davul bile dengi dengine diye o bir bilindik bir esnafın kızı durumları iyi gücüm kudretim yetmedi istediği esyaları maasımla alabilecek değilim babam alıcak ben konustum askım lütfen kabul et ben etmem gucume gidiyor doğuda 2 yıl kaldım 80 bine yakın bir birikimim oldu 40 da kredi çektim 120 ye zar zor bitirdim yani yaşamana göre ne kadar para o kadar keyf derler ya aynen öyle bir bakması yetiyor bana işte naparsın :) yani 100e mütavazi bir düğün evlilik yaparsın kardeşim. allah mutlu mesut etsin.

0|0
    0|0
    • Eyvallah paylaşımın için. Peki hani sevgi nerde kaldı bu işte iyi günde kötü günde deniyor imza atarken. 40 bin kredi çektin 50 bin olarak ödeyeceksin 2 yıl bu borçla uğraşacaksın. Ozaman paran olmasaydı bu evlilikte olmayacaktı mantığı çıkıyor.

• bende anlamıyorum bu altın merakını vallhi :) neyse hayırlı gecelerin olsun kardeşim allaha emanet ol hakkında hayırlısı inşallah.

• Bu arada öyle babaya ve öyle kıza can kurban. Allah mesut etsin. Hayırlı geceler. Allaha emanet olun.

Yükleniyor...