Acık olup kapananlar?

ARKADASLAR YARDIM LUTFEN
Normalde acıktım ve dikkat cekıyordum kapandım ve cevrem yanı ailem destekledi tabı ama arkadaş cevrem hıc yakıstırmadı ve hatta acılmalısın dediler diyorlar da tabı Allah rızası için kapanıoz ama insan çok etkılenıo :( acık olup kapanıp bunları yasayan ve aşan var mı acaba

1|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• selam aleyküm kardeşim buda senin imtehanın yani sen onları aldıriş etmeden rabbinin senin başına ayet diye verdigi o islam bayragını hakkıyla taşıman sana söylenen her cevaba karşılıktır sen onu yakışssın diye degil rabbimin emri diye örtünüyosun tesettür bana bak güzelmiyim yakışmışmı demek degil bana bakma ben tesettürlüyüm demekdir. sen gönlünü ferah tut allah yolunda yürürken çok engel çıkartacak sana insi şeytanlar heledede en yakınlarından gelecek bu engeller

2|0
    0|0
    • Bütün arkadaşlarım açıkken çok guzeldın resmen o güzellik gidiyor saclarım uzun ve siyahtır canımsın diyorlar :( biliyorum Allah için kapanılır ama insan takip bı de yeni kapandım ya

• Bazı olaylar oldu pek kendı isteğim olmadı basta sonra az benımsedım şimdi aslında zorlanmıyorum kapalı iken ama kafam takılıo

• mesaj atabilirmiisn bana

Erkekler Ne Diyor 3

• Senin sevabin sana o gunaha ortak olacaksan devam et.
    Millet ne dedi diye dusunecegimize Mevla ne der diye dusunmek sanirim hem dunyayi hem de ahireti kurtardi.

1|0
    0|0
  • Yakışıp yakışmama ile bir alakası yok ki bunun. Neden buna takıldın anlamadım. Yakışmıyorsa kapanmayacakmısın yani. ya da yakışsın diye mi kapanıyorsun.

0|0
    0|0
  • ne yani kapanmayanlar yanacak mı :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• içinden ne geliosa onu yap

0|0
    0|0
    • İçimden ne geldiği hakkında en küçük bı fikrim yok :(

• valla ben açığım. ama deistim hani dini bir bağlılığım yok özgür hissediorum.

• Offf :(

• Etkilenme sen boşvr kapanmkssın bikere açılma

0|0
    0|0
    • Biraz olaylar oldu zoraki kapandım ilk basta bı hafta veya bı buçuk haftadır falan şimdi zoraki durum kalmadı ama cidden cıkmazdayum

• Önemli olan Allah rızası. Kimin ne dediğini önemseme zamanla alisirsin zaten. Yeter ki hakkını ver. Allah muvaffak etsin☺

1|0
    0|0
Yükleniyor...