Günü nasıl kapattık arkadaşlar?

evet şahane geçti ya günüm mü fenaydı diyenlerdenmisiniz belkide bugun bir çok kişinin dönüm noktası olandı falanlar filanlar evet ne düşünüyorsunuz arkdaşlarım ve arkadaş adaylarım?

0|1
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• her zamanki gibi berbat.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Güzel bir başlangıç yapamadım
    Ortalara doğru guzellesir gibi oldu
    Aksama doğru b*ka sardi her zamanki gibi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• günü mü soy isimler kapattık.. değişen soy isimle..
    Adını andığımda değil, soyadı değiştiğinde içim sızladı ilk kez.
    Artık bir başkasına ait olmasının beni neden bu kadar yaraladığını düşündüm.
    Kısa bir aşk yaşamıştık hâlbuki.
    Benim açımdan çok fazla derinliği olmayan, inceldiği yerden kopan…
    Bana ‘yar’ olmaması çok da üzmemişken beni, bir başkasının olması neden bu kadar üzmüştü ki?
    Ne kadar bencilceydi tutumum!
    Geçmişi düşündüm sonra. Sır, oradaydı sanırım.
    Ben onu, onun beni sevdiği kadar çok sevemesem de o, hayatımdan çıktıktan sonra kimse bir daha onun gibi sevmedi beni. İşte bu yüzdendi bu yenilmişlik ve kaybetmişlik duygusu.
    Ben onunla, “Sevilmeyi” öğrenmiş ama sevmeyi unutmuştum. İnsan çok sevilmenin vermiş olduğu şımarıklık ve rahatlıkla bencilleşip, karşısındaki insanın fedakârlık ve inceliklerini görmezden gelebiliyormuş…

1|0
    0|0
    • en çok bana sarılışını özlüyorum onun. sarıldımı sımsıkı sarılırdı hiç unutmuyorum. hayır! eksik söyledim; o bana sadece sarılmıyordu; her sarılışında bir yaramın üstünü örtüyordu...

• Sabah az uyudum oglen At'imi hazirladim ormanda 2 saat 4 nala kostum.. Herzamanki gibi.

Sonra eve geldim ve Şu an sirketteyim.

Ben Ruh halim..
    www.youtube.com/watch

1|0
    0|0
  • Kapatmadık henüz. Sabaha karşı kapatır, Öğleden sonra yeniden açarız :) Bugün yeni bir ceket aldım. Daha doğrusu arkadaş zoruyla denedim. Ve bir gördüm ki wow! Çok yakışmış. Bende potansiyel bir yakışıklılık varmış. Yeni farkediyorum :D O yüzden kıydım paraya aldım. Neden anlattıysam bunları artık :P

1|0
    0|0
  • Daha yeni başladı gün

1|0
    0|0
  • Süper pikachu

1|0
    0|0
  • Ulan lsd attk kafa gelmedi komik ama gercek attgmzda lahlahlar atmamiz lazmdi simsi daha gülünç durumdayız

1|0
    0|0
  • Past tense konuştuk durduk.

haşırt.

1|0
    0|0
  • baya embesille uğraştım bu gün

1|0
    0|0
  • düşük endeksle :D

1|0
    0|0