Sizde bazen böyle düsünüyormusunuz?

Fotom olmadigi halde bir sürü mesaj geliyor, heralde fotomu koysam mesaj dosyasi patlar. Sizde hic böyle düsündünüzmü? :)

0|1
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• Al bendende o kadar erkek olmama rağmen foto bir sürü mesaj geliyor resim olsa ne olur acaba hadi siz bayansınız ve sitede abaza çok normal de bana neden yazıyorlar anlamadım gitti 😄

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Fotoyu geçtim profilde öküz kadar evliyim mesaj atmayın boşa yazıyor :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Dünya kadar malın olacağına... Diye devam eden bir laf var.. Dışı sinek gördu mu saldıranlar var :)

0|0
    0|0
  • dişi olduğun için olabilir mi?

0|0
    0|0
  • Buradakilerin fotoğrafa ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum :D

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Bundan o kadar emin olma derim. Bir hayalden daha güzel değilsen...

0|0
    0|0
  • Aynen

0|0
    0|0
  • düşünemedik.. düşünemiyoruz... mesaj kısmımın jelatini üstünde duruyor.. tertemiz.

0|0
    0|0
  • Hayır yersiz özgüven seninki.

0|0
    0|0
    • Neden yersiz? :) Ben foto koydugum zaman bir yere biliyom ne kadar mesaj geldigini ondan. Hava atmak icin degil, gercek bu

• Bunu dile getirmen ve gizli soru yapmaman hoşuna gittiği ve takip edilme isteği olabilir mi? 😆

• Hayir

• rast gele atıyorlar zaten :)

0|0
    0|0
  • Ayak fetisitidir atanlar o fotoyu görünce benimde atasim geldi :D

0|0
    0|0
  • erkek olunca tabi bize öyle sapıklar dadanmıyor şükür :D mesaj kutunu kapat apla

0|0
    0|0
  • lan bu kadarda abaza olmayın ya

0|0
    0|0
  • Yok erkek olunca gelmiyor o kadar 😂

0|0
    0|0
  • Cinsiyet farkı :D

0|0
    0|0
  • He ya bana bile atıyorlar

0|0
    0|0
  • Abazalar dolu beeeee

0|0
    0|0
  • hic gelmıyor beklemıyorum gelmesini ztn :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kutum kapali kafam rahat.

0|0
    0|0
  • aaq evet ama mesaj kutumu bir iki mesajda kapattım. 0 sıkıntı

0|0
    0|0
  • Dusundum

0|0
    0|0
  • Yooo benim fotoğrafım var bana mesaj gelmiyo uğursuzluk bende😁

0|0
    0|0
  • hayir

0|0
    0|0
  • foton olmadigi icin merak uyandiriyorsun kim oldugun belli degil foto kysan direk belli artik begenen mesaj atar ;) patlar mis cok guzelsin HE HE

0|0
    0|0
    • Niye batti anlamadimki...

• kendinle alakali bir dogru degil canim bak yanlis anliyorsun.
      benimde hic fotografim yok ve birsuru mesaj aliyorum. diger yerlerden istekler msjlar.
      olay o degil.
      senin burada foto yok koyunca daha cok olur demene yorum yaptim.
      mantikli bir yorum yaptim yani foton olmadigi icin 100 kisi yazar ama foto koyunca 50 si gorunce bilir begenir yazar begenmeyen yazmaz bunu demek istedim.
      olayi farkli algiladin sen. gercek bu demen de olmadi sonucta gercek degil senin dusuncendir bu anca. denememissin bile o zamn koy fotonu dene. denedim oyle oldu gercek soyledigim diyebilesin. Sen olacagini tahmin ediyorsun ben ise mantigini acikladim. :)

• Tamam canim anladim, orasi dogru. Ama bende sana bir örnek verdim, Fotomu koydugum yerlerde var ve oralardan görüyorum mesaj falan falan . Ama pek önemli bir konuda degil, kapatabiliriz, daha önemli seyler var :)

Yükleniyor...