Namuslu kızlara Kezban diyenler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gözlemlerime göre; Bazı hemcinselerim namuslu kızlara kezban yakıştırması yapmaktadır. Sebebi ise, sırf vermiyormuş diye... Bana göre bu yakıştırmayı yapanlar pezevengin önde gidenidir. Namuslu kızlar her halükade candır her ne kadar ülkemizde sayıları hayli azalsada benim için önceliktir ama güzelde olmaları lazım tabi yoksa öncelik olmaz fakat kezban hakaretine maruz kalmalarına aslada izin vermem bu gün birisinin ağzını patlacaktım zaten devlet elimden kurtardı.

1|0
11|12

En İyi Kız Görüşü

• bende numaramı isteyen birine hayır dedim diye kezban olmuştum oluyo öyle şeyler alıştık artık biz kızlar olarak :D

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Acınacak durumda olan insanlar.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Onu diyen erkeklerde mahmut o zamab

0|1
    0|0
  • Keske sadece karsi cinsimiz söylese bizim kendini bilmez hemcinslerimiz de kullaniyor bu tabiri agzini burnunu kirasim geliyor birgun biri elimde kalacak

0|1
    0|0
  • Valla desinler, takmıyorum 😂 onlar ne anlam yuklerze yuklesin, Kezban güzel bir isim 😊

0|1
    0|0
  • var öyle erkekler işte bundan sonra da ADAMLIK ve ERKEKLİK başlar ya :/

0|1
    0|0
  • cahil zihniyetler :))

0|1
    0|0
  • Bencede herkesin hayatı kendine kimse kimseyi kararları ve yaşadıklarıyla sıfatlandıramaz

0|1
    0|0
  • Öyle derler Kezban evlenirler desinler bizde ona gvt diyoruz bacilar Kezban değilmiş :D

0|1
    0|0
  • Ne güzel yazmışsın cansın ❤️

0|1
    0|0
  • Şerefsiz olduklarını düşünüyorum

1|1
    0|0
  • o kizlarda oylelerine keko/kiro demesi lazim o zaman

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Burda kezban tanımı önemli egerki egosu boyunu aşmış kendini bişey sana tipse evet kezbandır hatta bayrak tutanıdır ama sırf namusunu korudugu için böyle davranıyorlarsa ona büyük haksızlık ediyorlar bu devirde namusunu koruyan kadın/erkek baştacı yapılmalı bence

0|1
    0|0
  • öyle bir soytarı tayfasıda türedi şimdi

1|1
    0|0
  • Namuslu kızı bulmuşlar da kötülüyor pezevnkler. Millet veren arıyor, helalim diyen yok.

0|1
    0|0
  • kadın olsun erkek olsun insanların tercihlerine seçimlere neden sürekli yorum yapar eleştirir hala anlam veremiyorum

0|1
    0|0
  • Serserilikten soytarılıktan başka bir şey değil, net.

0|1
    0|0
  • Al birini vur ötekini genclik kafayi yemiş

0|1
    0|0
  • Bakmayın o yavşaklara edebinizi bozmayın :)

0|1
    0|0
  • Hemcinslerini kotuleyerek kızların gözüne girme çabası 😏

0|0
    0|0
  • sabah sabaj bu ne ya

0|0
    0|0
  • Kezbanları cahilleri azgınları toplasan rakam %90 civarını bulur gibi zaten namuslular bilgili kültürlü modern çağdaş kızlar günümüz için çok çok önemli azınlık sayıda

0|1
    0|0
  • cahiller

0|1
    0|0
Yükleniyor...