Recep Tayyip Erdoğan Türkiye'nin başında diye niye Türkiyeyi sevmiyorsunuz?

Düşman ülkeleri gidip kendi ülkeni şikayet etmekte nedir.

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Terörist hıyanet ettiği ülkeyi sever mi? Özellikle solcu teröristler. CHP ve HDPli vatan haini ve islam düşmanı münafıklar başı çeker. CHP için;

- Utanmadan yıllarca insanlara yıllar önce naaşı kaldırılmış bir insanı putlaştırıp zorla oy topladı bu teröristler.
    - Yetmedi yıllarca ülkeyi Amerika'nın maşası yaptılar.
    - Açılan fabrikaları kapattırıp "biz size daha ucuza satarız" diyenlere sattılar ülkeyi.
    - DHKP-C ve Partiya Karkeren Kurdistane'nin asıl kurusucusudurlar.
    - Öyle ki bu sebepten ötürü yıllarca el altından destek veren bu hainler günümüzde açık açık verebiliyorlar ki bu da terör ile bağlantılarını kanıtlar.
    - Biraz refah ve huzur bulan insanlara devlet düşmanlığı aşılayacak kadar münafıktırlar.
    - Gezi Parkı olaylarında PKK ile Türk bayraklarını yan yana gezdirecek kadar haindirler.

Bu münafıklar ile iletişimin kesilmesi müslümanlar için hayırlı olur. İnşaAllah kendileri de en yakın zamanda siyasetten men edilip partileri kapatılacaktır. Allah bu teröristlerden vatanımızı ve müslümanları korusun.

NOT: Seni vatan haini islam düşmanı moderatör sen sildikçe bunlar yazılmaya devam edecek. Sen ve senin gibiler helak olunca bizim için hissedeceğim tek şey size acımak olacak. Soran üzerine alınma.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 5

• Ülkemi seviyorum ama

Hırsız
    Din düşmanı
    Kendi ailesi için ülkeyi yakan
    Teröristi besleyip büyüten
    Din ile dalga geçen
    İnsanlara salak muamelesi yapan

Uzaktan sadece tip olarak " insan " duran yakından öyle olmadığı anlaşılanlardan nefret ediyorum.

0|0
    0|0
  • İslamcıyım diye geçinip, İslami ekonomik modeli benimsemeyen gidip liberalizmi benimseyen, kamera önünde Allah Kitap deyip mülk ayetlerini sakız gibi çiğneyen birisini neden seveyim? Bütün sözlerini inceleyin. Eninde sonunda daha önceden söylediği sözlerin tam zıttını söylemeye başlıyor. Onun gibi kaypak adam görmedim ben!

0|0
    0|0
  • Sen Tayyibi seviyorsun diye vatansever, bende sevmiyorum diye vatan haini olmam önce burda bir anlaşalım

0|0
    0|0
  • kim yapıyormuş onu? sen önce kendini gizlemeden soru sor :)

0|0
    0|0
  • Senin gibi hırbolar yüzünden

0|0
    0|0
Yükleniyor...