Bu erkekler görüşlerini savunmaktan niye bu kadar acizler :/ ?

kimle konuşsam istisnasız sana birşey ispatlamak zorunda değilim deyip susuyor :/ lan kanıtla o zaman da kim haklı kim haksız anlaşılsın az erkek olun da savunduğunuzun arkasında durun olum yeter be

Güncellemeler:
kesıajfıoepQWPaoe

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hepsi aynı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Kimse kimseye hiçbir şeyi kanıtlamak zorunda değil ki. Ve erkeklerin özellikle dert ettiği tek bir nokta vardır, argümanını sunar ve gereksiz diyaloğa girmez. Kadınlar da tam aksine asla hatasını ve kendi yanlışını görmek ve kabul etmek istemez. Niye tartışsın ki? Tartışma uzadıkça haksız çıkacak bir şekilde.

0|0
    0|0
    • böyle yaparak sadece ezik görünüyor ama

• Sana göre. Kimse gereksiz diyaloğa girmek istemez ki. Söyleyeceğini söylemiştir ve tartışma onun için bitmiştir. Sen anlamamış bile olabilirsin. Senin o andan sonra söyleyeceğin her şeye ya da hiçbir şeye cevap vermek zorunda değil kimse. Sen de değilsin aynı şekilde.

• O öyle değil dostum, erkek boş muhabbet çekmek istemez. Boş kelam etmek baş ağrıtıyor. Bu savunmasızlık değil.

0|0
    0|0
  • Hiçbir zaman tartışmalarda susan taraf olmadım eğer haklıysam kesin bunu kabul ettiririm eğer haksızsam konuyu kapatır bir şekilde iki tarafta haklıymış gibi davranırım :D

0|0
    0|0
  • Bir kişiye bir fikrini savunmak karşındakini öneme ve dikkate aldığını gösterir bu nedenle o sana kanıtlama gereksinimi duymuyorsa bu dediklerim senin için geçerlidir.

0|0
    0|0
    • bana önem vermesin umrumda değil ama kendisini ezik gösteriyor bu ayrıca bir iki bişey söylüyorum hemen böyle diyor birazda kaçmak değil de ne bu

• sana karşı ezik göstermesi umrunda olmuyodur

• Kimse kimseye bir şey ispatlamak zorunda değil, genelde tartışma adabı olmayanlar karşısındakini bezdirdiği için insanda ağız tadıyla tartışma ve fikir teatisinde bulunma isteği bırakmıyor.

0|0
    0|0
    • benim merak ettiğimde bu bezdirme aşamasına bile gelmiyoruz kendi fikrini söylüyor bir iki cümle kuruyorum daha hemen böyle diyor

• bu soruyu hiçte şımarıkça sorduğumu düşünmüyorum hareketlerinden belli ediyor

• Hala aynı kafa, "sen nereden bileceksin karşındakinin neyi sevmediğini veya çizgilerinin ne olduğunu"? Bu dar vizyonla ben de konuşmayacağım mesela, adamlar doğrusunu yapmışlar sen avut kendini.

• Ne konuda?

0|0
    0|0
  • daha önce bana raslamadığından böyle düşünüyorsun :)

0|0
    0|0
  • kendi adına konuş !

0|0
    0|0
  • erkekliğin 10 da 9'u kaçmaktır :)

0|0
    0|0
  • Seni sevmiyorlar

0|0
    0|0
  • Ben değilim

0|0
    0|0
  • laftan anlamıyorsan tartışmak gereksiz :D

0|0
    0|0
    • anlatmıyor ki anlamaya çalışayım

• sende mertçe soru sorsan karşındakini hafife alma susuyorsa saygıdan

0|0
    0|0
    • saygı falan değil bu bariz kaçma

• hayır kaçmam bu konuları burada konuşacak insan görmedim bir kere söylrim karşılık gelen cevaba göre devam ederim senle de konuşmanın bir gereğini görmedim ki haklı imişim karşıma gizli olarak çıkan insana çok bile konuştum

• Konu ne?

0|0
    0|0
  • Genelleme yapmasak daha iyi olur

0|0
    0|0
  • sen erkekle karşılaşmamışsın ki :D

0|0
    0|0
  • ezikler ya

0|0
    0|0
  • Kanitlamak benim isim

0|0
    0|0
  • üşengeç ya da başkasının aklıyla konuşuyo o da bir yere kadar yetiyo

0|0
    0|0
  • haklısın

0|0
    0|0
  • Dırdır yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ahah yok @Kimmawi ye anlat bunu :D Diyecek bir şey bulamıyorum :D

0|1
    0|0
    • anlatsın bakalım

• Yoo diyorum @Soran gelince konuşmak isterse Haber ver. topu atıp kaçtı. Bende müzik dinlicem biraz.

• Korkuyorlar belki, knockout olmaktan

0|0
    0|0
  • Katılıyorum canım... artı alınganlık da

0|0
    0|0
Yükleniyor...