Ailesi muhafazakar olan birisinin kapalı olması mı gerekir?

ailem kapalı, muhafazakar benim zihniyetim farklı, başım açık. kendimi son zamanlarda kötü hissetmeye başladım. herkes kız kardeşin kapalı sen niye böylesin, o aileden nasıl çıktın falan diyo. ben nefret ediyorum muhafazakar insanlardan ailem gibi olmak zorunda mıyım? zorla mı yani?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• benimde ailem muhafazakar ama kötü falan değiller niye nefret ediyorsun?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hayır pikachu

0|0
    0|0
  • Benim ailem de muhafazakar, eğer kadın olsaydım başımı kapatmazdım muhtemelen senin yaşadığını yaşardım. Boşver takma kafana, konuşan aptallar konuşsun, herkes ile muhattap olup kaale almaya lüzum yok.

0|0
    0|0
  • İman aile soy sop işi değil, zorla zaten bişey yok, hayat senin hesabı vercek olan sensin istediğini yap

0|0
    0|0
  • Ailem Muhafazakar / Ben Atesit'im / Baş kaldır / Başkalaşma

1|0
    0|0
    • ben de senin gibiyim. bas kaldırıyorum ama bu durum moralimi bozuyo.

• Yaa boşver / Tüm Ailem beni reddetti / ben ne yaptım, din hanesini nüfus kağıdından sildirip, fotokopi ile çoğaltıp hepsine postaladım :D İnadına
      Boyun eğme..

• hahah iymis. kanıtlamak zorunda degiliz bosver :D

• Muhafazakar olmana gerek yok. Dinini bil muhafazakar olma. Zaten İslam'ın öncelikleri çok farklı.

0|0
    0|0
  • Muhafazakarlar illa kapalı olcak diye bişey yok

0|0
    0|0
  • ahlakın güzelse zaten islam dini ahlak dinidir niyet önemli başı kapalı olanlarıda görüyoruz açık olanlarıda allahı kandırmazsan saygı duyarsan cennetliksindir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen bir bireysin ve senin tercihlerin kimseyi ilgilendirmiyor.

0|0
    0|0
  • Tabikide degilsin. Benimkilerde muhafazakar tum ailem 19yasindayim 14yasimin sonlarinda kapandim lise 1de ama kendi istegimle kapandim. Ailen diye onlara benzemek zorunda degilsin icinden gelmeli baskalarina ne senin hayatindan

0|0
    0|0
    • aynen ben de senin gibiyim

• Ben kimseyi takmam bu akrabalar falan benimde cok konusuyolar huylarimdan dolayii ama kendileri bir halt bilmiyolar

Yükleniyor...