Babalar çocuklarına nasıl davranmalı?

Bir baba olarak çocuklarımı çok daha iyi anlamak istiyorum. Çocuklar babalarından neler bekler, neler ister. Gençler olarak bana tavsiyeleriniz nelerdir. Babalarınızın nasıl davranmasını istersiniz, ya da babalarınızın yaptığı neler sizi daha çok mutlu eder.

0|1
5|2

En İyi Kız Görüşü

• bunu sorarak zaten çok bilinçli bir baba olduğunuzu gösteriyorsunuz.. ne güzel

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim. Bu yaşıma rağmen gene de sizden çok şeyler öğreneceğimden eminim. Çocuklarım zaten büyüdüler, ama onlar benim için hem kocaman adam hem de küçücük bebeklerim.

Kızlar Ne Diyor 4

• Çocuğunuza verebileceğiniz en güzel şey zaman. İsterseniz onun karşısına geçip sadece oturun ve susun. Ama onun gözlerine bakın onu dinleyin başka birşeyle uğraşmadan. Babamın daha az meşgul olmasını isterdim şahsen. Ama hayat, bazen sevdiklerimizi bazen sevdiklerimizin bize olan zamanını alıyor. Varlığına çok şükür

0|1
    0|0
  • Anlayis ve empati olmali

0|1
    0|0
  • Babalık görevinizi yapmak ve sevgi ile yaklaşmak sanırım.

0|1
    0|0
  • Tuşlara harcadığın bütün zamanı cocuklarına ayır. Ne olursa olsun aileniz için uğras.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Valla Abi Ben Sunu isterim bir tablet aldın cocuguna ders çalışmıyo diye onu elinden alırsan cocuk sana kızar ve sana kin besler yasak koyma

0|1
    0|0
  • Oglum/kizim seninle vakit gecirmek istiyorum bugun.
    İste bu soz dahi cogu kilidun sokulup atilmasina neden okur. Ben babami hic sevmiyorum mesela bana oglum demenistir hic bir derdimi dinlememistir. Yanimda olmadi beni adam yerine koymadi. Bende uzulerek onun bu zamana kadar bana yaptiklarini ona yapiyorym.

0|1
    0|0
    • Ben de babamdan yana çok şansızdım, o şimdi hayatta değil. 33 yıl aradan sonra cenazesini ben kaldırdım ve herkes beni takdir etti bundan dolayı. Ama çocuklarımla nasıl olmam gerektiğini öğrendim o 33 yıl boyunca. Hala da öğreniyorum evlatlarıma nasıl davranmalıyım diye.

Yükleniyor...