100 bin liralk krediyle ne iş kurabilirim beyler bankayda faiz averiyor Şu an her ay 750 lira sizce ne yapmalum?

Lise açıktan okuyorum Şu an garson um ama kendi işimi kursa ne Kırarım beyler bayanlae

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Kardesim firin ac valla adamlar deli para kiriyo

0|0
    0|0
    • Araba işi olurmu sence araba alım satım

• Sıkintili is bence o ya mutahit (nasil yaziliyosa artok) ya da firin ac ya da yasadigin yerde genc nufur fazlaysa cafe falan

En İyi Erkek Görüşü

• 100 bin liran mi var 100 bin mi cekeceksin? Bir 750 tl veriyor demissin yukarida da kredi demissin.

0|0
    0|0
    • Kredi değil faiz veriyor banka ben yaş 19 lise açıkta okuyorm uni düşünmüyorum sadece rahat bir iş ıstiorm araba lari severim alım satım işi olurmu bilmiyorum

• İstanbul'da dükkanlar pahalı ana cadde de 500 bin max lazım dukkan satın almak icin

• Kira olucak ne satin almasi. Satin alan kar edemez.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• selam inşaat işi yap derim ya da araba üzerine olabilir, franchise olabilir , ama her yerde franchise modeli çok

0|0
    0|0
    • Arabalar severim istnbulda ym lise açıktan okuyorm uni düşünmüyorum abi araba alım satım işinden babam anlar sence nasıl is ben rahat bir kafa ıstiorm zor iş sevmiorm Şu an garson luk yapiorm 1 bin 300 lira için çok mutsuuzm

• Lise menu ne iş yapar en iyi rahat

• sen benim dediklerimi okumuyormusun araba yıkama işi yap ayrıca araba kuaförü de yap paraya para demezsin hemde çok para gerekmez

• Sana 100.000 Lira Kredi Versinler Mesleği Birakmayanin:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...