Toplu taşıma araçlarında yer verir misiniz?

Otobüs, minibüs, metro veya tramvayda yaşlılara, hamilelere ,çocuklu kadınlara yer veriyor musunuz?

Güncellemeler:
kimlere yer veriyorsunuz?
Görüşleriniz için teşekkürler

0|0
19|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Eli ayağı tutan sap gibi kafamın dibinde dikilen kızlar haricinde evet veriyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

Erkekler Ne Diyor 11

• evet

0|1
    0|0
  • Hepsine yer veriyorum ama kokoş teyzeler oluyo bazen onlara veresim gelmiyor.. O makyajı yapabiliyosa o yaşta ayakta da durabilir diye düşünüyorum ama yine de kıyamıyorum...

0|1
    0|0
  • Tabi ki veririm vermezsem ayıp olur

0|1
    0|0
  • Kadınlar hariç diğerlerine yer veriyorum arkadaşım 😊

0|1
    0|0
    • Çocuklu kadınlara vermek lazım

• Onlara başımla beraber kardeş eli ayağı tutan kör topal şaşı olmadığı sürece yer vermem 😎

• yaşlilara evet gerisi hayir

0|1
    0|0
  • Kımse vermezse verırım kanks

0|0
    0|0
  • çoğu zaman vermeye çalışıyorum bence verilmelide

0|0
    0|0
  • Ben dolmuş şoförüyüm ve cok nadir olarak görüyorum gençlerin yaşlılara hamilelere yer verdiği biniyorlar dolmuşa kulağına takmış kulaklığı dünya umrunda değil

0|0
    0|0
  • Vermiyoruz. Prensip olarak vermeye karşıyız

0|0
    0|0
  • Hayatımda bir kaç kere yer verdim onda da zorla kendi isteğimle hiç yer vermedim özellikle en ön civarı oturursan muhakkak kalkıyorsun o yüzden ayakta olmayı tercih ederim

0|0
    0|0
  • Engelliyim, veriyorum

0|0
    0|0
    • Utanmıyolar mı sen yer verirken oturanlar

• Hayır öyle demek istemedim problemini bilmiyorum ama birileri daha duyarlı olmalı

• Evet sende haksiz sayilmazsin ama bendende zorla almiyorlar gonullu veriyorum ayrica tek problemim fiziki goruntu :) Yani ayakda durabiliyorum sukurler olsun

Yükleniyor...