Cengiz hanın şu sözüne katılmamak elde midir?

"Türk’ler Çinli kadınlarla, Moğol kadınlarla, Tunguz kadın- larla, Mançu soylu kadınlarla, daha sonra Arap, Acem ve Rum kadınlarla evlenip çocuk peydahlama- salardı şu koca dünyada Türk’leri yenecek ve Türk’ leri ezip geçecek, kurdukları devletleri yıkıp ortadan kaldırmaya hiç bir milletin gücü yetmezdi. Hatta ben bile hiçbir şey yapamazdım Türk’lere der ve devam eder. Ama onlar hep yabancı kadınlar alarak, o kadınlardan kanları bozuk evlatlar peydahlayarak kendi kanlarını bozdular, bozuluncada dirlik ve birlikleri bozuldu. Devletleri yıkıldı, tüm Türk’ ler çığıl çığıl dağılıp yurtlarından oldular"

Türk milletinin neden hep bu hallerde oldugunu anlatıyor ve hala rus, ukraynalı, italyan vs.. peşindeyiz..

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Katılıyorum tabi ki ayrıca bunu Türk erkeklerine söylemek lazım hala yabancı kadın merakından vazgeçemediler.

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynen katılıyorum bu erkekler yÜzünden ışte uckurcular

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• türk olmaktan gurur duyoyor muyum hayır türk türkiye filan sadece yaşadığım ülke bir almanyalı olsam iyiydi çünkü gerçekten türkler saçma insanlar cengiz han haklı helal olsun adama :D

0|1
    0|0
  • Çok güzel demiş.

0|0
    0|0
  • ruslara devam erzurumluyum rus hastasıyım sevgiler...

0|0
    0|0
  • Evlenmek isteyen kim. Gönlümüzü eğlendirsinler, sikimin keyfine bakarım. Türk kızını kullanacağıma, ecnebiyi düzerim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...