Her esprinize gülen bir kız hakkında ne düşünürsünüz?

Ben çok gülen bir insanım. İnsanların bana bakış açısı nasıl merak ediyorum. Her esprinize gülen bir kız hakkında ne düşünürsünüz?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Yerine ve zamana göre değişir ama her şeyin bir sınırı var her şeyede gülünmez çekilmez kendimden örnek vereyim aramıştım birisini saat gece 3 yakın aradım 10 dakika konuştuk kız bu süre içerisinde hep güldü başka bir durum olmadı ve ilk konuşmamızdı ne yapıyorsun nasılsın dedim kız bir başladı gülmeye durmadı krize girdi hiç bir şey anlamadım sende öyleysen sıkıntı büyük 😀

1|0
    0|0
    • yok ben sadece yapılan espriye gülerim ve genelde güler yüzlü bir insanım :)

• Önemli değil hayatta başarılar size 😊

• teşekkür ederiim :)

En İyi Kız Görüşü

• Efendimiz as ne diyor, Tebessüm ediniz ama başkası duyacak şekilde kahkahalı gülmeyiniz. Kadında esas olan edeptir; edep ise kadını güzel yapmaya sebeptir. Güleryüzlü olman çok güzel ama çok kahkaha atıyosan biraz yanlış anlaşılabilirsin :)

1|2
    0|0
    • Neden yanlış anlaşılıyım ki

• Ben olsam sürekli kahkaha atan birinin kız olsun erkek olsun dikkat çekmeye çalıştığını düşünürüm mesela. Kötü birşey demiyorum ama öyle değil midir yahu? İnsan gıcık olur yerli yersiz gülene

Erkekler Ne Diyor 11

• Yeni tanıştığım bir insansa eğer gayet sempatik bulurum. Tabii ki beni kırmamak için gülüyor, oda beni tanımak istiyor gibisinden düşünce yapısına da kesin sahip olurum.

1|0
    0|0
    • Ama genel olarak çok gülen bir kızsa yine de seni tanımak istediğini mi düşünürsün?

• Genelde çevremde ki kızlarda böyle zaten. Benim bile bazen çok saçmaladığımın farkına varıp tam özür dileyecekken, o espiriye bile kahkaha atmaları bazen tuhafıma geliyor. Ama pekte ırgalamıyorum, üzerine düşüp kafa takıntısı yapmıyorum bunu. Her insanın farklı bir bakış açısı vardır, benim ki de böyle.

• öyle aynen herkesin bakış açısı kendine

• ne guzel djdj

1|0
    0|0
  • gülüşünü mikiyim derim.

her poka gülünür mü mall derim.

(ama içimden)

1|0
    0|0
  • Bu yaşın ile alakali minik biraz da.
    Zamanla durulursun.
    Ama yine de biraz kontrol etmeye çalış kendini.

1|0
    0|0
  • neşeli kız derim iyidir derim !

1|0
    0|0
  • İki ihtimal var bence birincisi ya çok saf temizkalplidir ya da senden koparmak istediği bir şey vardır

1|0
    0|0
  • Her espiriye gulen kiz diye dusunurum 😊😊

1|0
    0|0
  • Ota boka güldüğünü 😀

1|0
    0|0
  • Kafadan kontak demekki :/

0|0
    0|0
  • Akli dengesi bozuk derim