Türkiye'de Allaha emanet yaşadığınızı hissediyormusunuz?

Türkiye'de Allaha emanet yaşadığınızı hissediyormusunuz?

1|1
11|16

En İyi Erkek Görüşü

• Teröre gerek yok ki, zaten trafik kazalarında, iş kazalarında, cinayetlerde fazlasıyla can kaybı yaşayan bir ülkeyiz.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• "kıştan sonra baharı veren Allah, sıkıntıdan sonra selametide verir."

🙏

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Yorumlara baktimda ecel geldiyse yapacak bir şey yok demisler..! Ya arkadaş hayata bir kez geliyorsunuz delinin biri başkan olcam diye ülkeyi kan gölüne çevirdi. İstihbarat yok MİT ne yaptığı belli değil sınırlar yol geçen hanı Rusya düşman PKK vardı önceden şimdi ypg isid el nusra vs. Suriye yönetimi düşman Amerika zaten düşman iran suriyenin yanında mısır düşman araplar desen onlar zaten hep kuyumuzu kazdi. Hala ecel geldiyse yapacak bir şey yok diyorlar deliriyorum !!! Ölmek bu kadar mi ucuz.. bir delinin sarayına bakın birde şehitlerin evlerine!! Bizim insanimizdan bir s.. m olmaz!! Kahrolsun terör diye uç beş slogan atarlar. Şehitler ölmez derler sonra unutulur ve giderler deliyi başkan yaparlar o da suriyeye savaşa götürür daha çok ölürüz. bilal oglanda İtalya da master yapar. Bu topraklar bu kadar cahil insanı hak etmiyor !!

2|0
    0|0
    • İyice saçmalamışsın. Pkkanin nerden yönetildiğini bilmeyen bilgisiz adamdan tam beklenen yorum olmuş. Pkkayı ne mit ne de hükumet yönetebilmektedir. Pkkanın kumandası Avrupanın elindedir. Ne zaman Türkiye güçlenmeye kalksa aktif hale getirilirler. Şu an Türkiyenin en güçlü çağlarını yaşadığı ap açık ortadadır aksini iddiaa etmek cahillik olurdu zaten. Hal böyle olunca, Avrupada orta doğuda güçlü bir müslüman ülkesi istemediği için daima pkkayı kölesi olarak kullanmaktadır. Kürtlerin %70 ve solcuların neredeyse tamamı destek verince ülkemiz ateş çemberine dönmektedir. Hükumetin tek suçu çözüm süreciydi ama bu ortadan kalktı ve çözüm süreci ile elde ettikleri her gücün bedelini misliyle ödediler ve ödemeyede devam edecekler. Güneydoğu tamamen temizlendikten sonrada orada kalıcı karakollar kurulup, polis devleti hakim olacaktır. Sen ilk önce pkkayı iyi tanı ve pkkayı tanımak ve onlarla mücadele etmek için ömrünü harcamış Jitem Binbaşımız Cem Ersevirin kitaplarını ve itraflarını oku.

• mal herif okumayı da bilmiyo ben emevi torunu diyorum o ermeni diyo sığır :))

• Ben Türk oğlu Türküm ama senin bir kırma olduğun kesin. Annem kafkas Türkmeni, babam ise Kahraman Maraşlı Türkmendir. Gezi isyanında ermenilerle devlete kafa komunistlerin çetesini çökertenlerden birisiyim. Daha fazla konuşup, kendini rezil etme. Bilgimin % 1 bile yok sende ancak küfretmeyi bilen bir cahilsin. Şimdi hadi ordan git.

• Helal ekmeği evine götürüyorsan şükret terör falan Korur Mevla..

1|1
    0|0
  • D. bakırda yaşıyorum. Dışarıya çıkmaya korkuyorum. Siz ne güzel alışverişe falan çıkıyorsunuz arkadaşlarla eğleniyorsunuz.. ama biz mahvolduk.. kurşunun nerden geleceği belli değil. Yolda yürürken elinde çanta ya da poşet olan insanlardan korkuyorum. Bilmiyorum, canım ülkem bu hallere gelmemeliydi.. :/

1|1
    0|0
  • Her yerde Allah'a emanetiz

#Türkerkeğii

1|0
    0|0
  • Hayır hissetmiyorum. herzaman Allaha emanet yaşıyor uz zaten. ölüm gelmişse kapina bomba vesile kaza vesile.

1|0
    0|0
  • farkındayım

1|0
    0|0
  • Kesinlikle... Başkentte bile tedirginiz.

1|0
    0|0
  • hissediyom valla

1|0
    0|0
  • Tamamıyla öyle oldu zaten can güvenliğimiz yok

1|0
    0|0
  • Ruhsatsız silahım belimde acımam valla :)

1|0
    0|0
  • Evet şansa yaşıyoruz valla

1|0
    0|0
  • Biz her yerde allaha emanet yaşıyoruz ALLAH DEVLETİMİ MİLLETİMİ KORUSUN.

1|0
    0|0
  • büyütüldüğü kadar bişey yok bence

1|0
    0|0
  • Suriyeye git o zaman ye bombayı kafana dua et haline

1|0
    0|0
  • Hissediyorum hayatin ne kadar acimasiz oldugunu kimsenin kimseyi onemsemedigini rabbim buyuktur

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Acun'un programı halt etmiş yanımızda. Gerçek Survivor aslında Türkiye'de, kelle koltukta yaşıyor insanlar.

1|0
    0|0
  • Allah sonumuzu hayr eylesin

1|0
    0|0
  • aynen allaha emanet yaşıyoruz ama ecel geldiyse de kaçış yok ki bir şekilde öleceksin eninde sonunda

1|0
    0|0
  • Hayir hic böyle hissetmedim

1|0
    0|0
  • Evet dışarı çıkmaya korkar olduk ne yazık ki

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • evet