Bu insanlar neden böyle?

ben 11. sınıfa gidiyorum sınıfta sesi solugu çıkmayan biriyim samimi olmadiklarimda zorunlu degilse konusmam. Hoca sinifta yer degisikligi yapti solum sagim onum arkam erkek oldu hepside birbirinden geveze cok muhattap olmamaya calisiyorum ama cidden cok ustume geliyolar cok ugrasiyorlar asiri derecede sinir oluyorum tepki gosteriyorum ama hala gevezeliklere devam 5 yasindaki cocuklar gibi davraniyorlar biktim artik surekli benimle ugrasmalarindan hepsini öldüresim geliyor (ciddiyim dusundum) okuil genelinde kendi tabirlerince "popi" tipler bir taraflari kalkik heralde neyse ben ne yapayim simdi?

NOT: yer degistirmek icin ogretmene danistim bu yer konusu hakkinda daha once cok sorun ciktigi icin reddetti.

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Hahahaha benimki tam zıttı bizim sınıf malesef kız ağırlıklı bir sınıf :D Ama bizim sınıfta kimse kimseye bulaşmaz herkez kafasına göre oturuyor zaten. :D Kardeş ortamı var ama bazen soğuk şakalar yapılabiliyor. Malesef az kaldı zaten okul bitimine. 9. Sınıf iyi değildi gıcık tipler vardı şimdi 10 da süper sınıfa düştüm okuldaki en zeki ve çalışkan professiyonal öğrenciler arasındayım :D :D Ego TATMİN bu arada :D

0|0
    0|0
    • :) :) :) :)

• görme problemi oldugu icin arka siradakiler goremiyor tahtayi ygs ye hazirlik var o yuzden herkes one oturmak istiyo

• Benimde görme proglemim var tahtayı göremiyorum. en arkaya oturdum bugün arkadaşlar önleri kapmış bende tek oturmayı seviyorum :D Yayıla yayıla. :D Erkek yanıma gelsede toparlanmam kız arkadaş geldiğinde rahatım bozuluyor :D

• Lise sondayım 5 yıldır Süreklı farklı sıralarda oturdum bence oturma düzenine baglı kalma gerekırse yan sınıflardan fazladan bir sıra al koy istediğin yere orda otur İstemıyorum demesını bılmıyorsun yoksa o hoca senı ordan alırdı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ayni durumdan ben de muzdaribim tatlim bana da cok cektiriyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...