Sadece güzellik ve maddiyatla değerlendirilen bir dünyada mı yaşıyoruz?

Bir kız görüyorum çok güzel ama başka bir meziyeti yok güzellikten başka konuşuyorsun 2 cümlesinden 1i güzellik kıyafet 2. alışveriş bilgi yok siyaset yok tarih yok din yok yok bu tipleri görünce üzülüyorum.

Güncellemeler:
@-Dila- sorum super soru secildi 2 kisi cv verdi :)

2|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Maalesef dostum. Acı ama gerçek bir durum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yazık halimize, özellikle de gençliğin.
    Haklısın genel olarak kızların tek derdi "kıyafet, makyaj, çanta, ayakkabı, yakışıklı çocuk vs."
    Çoğu 1 ton makyaj yapmış süs bebekleri gibi dolanır etrafta. Ama ahlakı ve beynine; orasına burasına gösterdiği özeni göstermiyor.
    16-25 yaş aralıgında böyle devam ediyor. Bu durum kullanılmasına da vesile oluyor tabi. Bir şeyler anlaşılmaya başlandıgında da malesef iş işten geçmiş oluyor.

0|3
    0|0
  • Maalesef :/ .

0|1
    0|0
  • Olabilir herkes herşeyi bilmek zorunda değil

0|1
    0|0
  • bende üzülüyorum valla çünkü öyle bir algı var ki şekilciliğe itmiş durumda toplumu

0|1
    0|0
  • Her şeyi PARA'yla degerlendiren bir dünya kısaca

0|1
    0|0
  • Yaşadığımız ülkede şartlar seni biraz buna sürüklüyor aslında erkekler de aynı şekilde kadınların da belirli kriterleri var para yakışıklılık vs. vs.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bilmem Katheryn Winnick mikkemmel kadın mesela. O dediğin bizde hatunların ağır eğitimsiz olmasından kaynaklanıyor.

Benim ukraynada tanıştığım bir sürü güzel hatun enstrüman çalıyor, müzikten anlıyor, tarih, dil biliyor, kitap okuyor vesaire.

Sorun maddiyatçılık değil, cahillik.

0|0
    0|0
  • Her ne kadar iç güzellik deselerde her şey para ve dış görünüş.

0|1
    0|0
  • Aynen hocam işin gerçeği budur ana katman bu ikisidir güzel yakalamışsın bu ikisi varsa güzel bir yaşamın oluyor belki olmayada bilir orası da birazcık şans

0|1
    0|0
  • Katılıyorum
    Güzellik ve maddiyatlıkla olan herşey eğlencedir
    İnsanın biraz ufkunu açması lazım ne bilim oturup kaynatmak lazım illa lüks restorana gidio bir çaya 20 lira verip enayimi olalım

0|0
    0|0
  • Parasiz güzellik aşk hiçbirşey olmaz.

0|0
    0|0
  • kısmen öyle

0|0
    0|0
  • öyle olduğunu düşünmüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...