Insanlarla nasil kaynasabilirim?

Universiteye basladim arkadasliklarim oldu ama konusamadim kasildim normalde oyle degilim arkadaslarimla cok eglenceliyim ama sinifimdaki insanlarin yaninda cok kasiliyorum miymiy oluyorum hic arkadasim yok

Güncellemeler:
Universitenin böyle bos gecmesi cok kotu

1|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hanımefendi ben de sizin gibiydim. zaten çekingen, utangaç ve içine kapanık biriyim. okula başlayalı bir ay olmuştu ki babamı kaybettim. o sene öyle geçti. sadece yurttan oda arkadaşlarımı tanıyordum. ikinci seneye başladığımda yeni yeni yüzlerini ve kişiliklerini tanımaya başladım. ben derslere asıldıkça sınıftakiler bana yaklaşmaya başladı;işte şu şöyle miydi, sınavda hangiler çıkabilir, şu konular eksik sende tamdır falan gibisinden. profesörün derslerine de asistanı gibi girmeye başlayınca değil tüm sınıf tüm bölüm tarafından tanınır, aranır oldum. herkes evine davet ediyordu samimi olmak için (sınav zamanı konuları anlatır diye tabi). etüt falan derken ismen olmasa da simaen hatırlarım hepsini. Şu an 3 yıl oldu mezun olalı halen görüştüğüm arkadaşlarım var (erkek tabisi de). diyeceğim o ki siz derslerinize odaklanın ki oraya gitme amacınızı unutmadan ortamınız da oluşur kendiliğinden. ama arkadaş çevrenizi iyi seçin. her ortamda bulunmayın. size şimdilik söyleyeceklerim bunlar.

1|0
    0|0
    • Güzel yazmissiniz ama bu biraz çıkar iliskisi olmuyor mu? Benimle derslerim icin arkadaslik yapacaklarsa hic yapmasinlar

• Başlangıçta öyle gibi gözüküyor ama dersler, sınavlar ortak noktamız. zaten samimi olunca daha çok konuşkan oluyorsunuz. böyle böyle oluşuyor samimiyet. işte bu noktada da sizin marifetiniz çıkacak ortaya. tercihler sizin olacak. iyi seçim yapın. siz başka çıkar ilişkilerine yorun kafanızı.

• En iyi görüş için teşekkür ederim. yardımcı olabileceğimiz başka konu varsa buyrun.

Erkekler Ne Diyor 5

• Herkese selam ver :)
    Ama çokta uzak durma çokta yakınlaşma kanka ne haber de devamı çok yaklaşma zamana birak :)

1|0
    0|0
  • Hiçbirini 4 veya 2 sene sonra görmeyeceğini hal hatır bile sormayacağını düşün rahat ol zaten herkesle muhabbet olmaz

0|0
    0|0
  • Havye ile

0|0
    0|0
  • Kendine biraz Zaman tanı hemen kaynaşıp durmanın bir anlamı yokki

0|0
    0|0
  • kafa dengin bir kişi varsa sadece onunla yakınlık kurmayı dene zamanla diğerleri ile de olur zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• rahat ol derslerle , konularla ilgili bir seyler sor gerisi gelir

0|0
    0|0
Yükleniyor...