Sınıfta çok sessiz kimseyle konuşmayan bir kız var?

Bugün bizim kızlarla biraz üzerine geldik kulağıma hepinizin boğazını çizerim daha önce kısmen suçlu birine bunu yaptım size yapmaktan çekinmem dedi sizce bu ergen blöflerde mi?

0|0
15|14

En İyi Erkek Görüşü

• sessiz insan her zaman tehlikelidir sinsidir uzak dur

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yapar ben öğretmenim ve sınıfta nerede sessiz korkak bir öğrencim varsa hepsinden beter çıktı üzerine gittim derken canım biraz açıkla ne yaptı da üzerine gittiniz niye sessizce duran birine durup dururken üzerine gitmeyi düşündünüz battı mı anlamıyorum? üzerine alındıysan ne mutlu bana

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Sessizden korkarım ben. Fazlasıyla atarlı ve sinirli biriyim ama sessiz bir adama ellesmem ve tavsiye de etmem.

0|0
    0|0
  • Niye kızla uğraşıyorsunuz ya kezbanları sessizdende kork havlayan köpek ısırmaz zaten sizin gibileride toplu mikesim geliyor ama 50 tane mikim olsa birini vermem ya ne basit insansınız döl ziyanısınız başka bir b*k değil :)

0|1
    0|0
  • korktun mu len xd

0|0
    0|0
  • Karismayin sizene ondan ki

0|0
    0|0
  • Yapar belli olmaz

0|0
    0|0
  • Üzerine gelinmez.
    Üzerine GİDİLİR. Kıza sataşacagina aç da iki kitap oku. Oku ki dilini öğren.. ..

1|0
    0|0
  • gerçek olabilir bak dikkat et benim gibi manyaksa yapar :D hareketlerinden anlaşılır hep aynı yere bakıyorsa durmadan kitabı karalıyorsa saçma resimler yapıyorsa

0|0
    0|0
  • Niye üzerine gidiyonuz la kızın rahat bırakın

0|0
    0|0
  • Sessizden korkucaksın kardeş.

0|0
    0|0
  • hahaha ne piskopatlar var öyle

0|0
    0|0
  • Fakirlikten hepsi

0|0
    0|0
  • manyak olabilir

0|0
    0|0
  • Laa sezsiz insanlarla niye ugraşiyonizki amlamadim gitti. Belki bir derdi vardir. Sizene yani simarikmi büyüdünüz. Ananiza sizi geri verelim bu olmamiş bunu tekrar yapin diyelim bari. Hec yaa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Sessizden kork derim :D

0|0
    0|0
  • "sessiz" sularda yüzme :D

0|0
    0|0
  • Sen ona ergen demişsin de asıl siz ergenlerin hasısınız. Ne biçim insanlarsınz ya. Ciğeriniz beş para etmez yemin ederim. üzerine gidince ne oluyor? Mantığınız ne? Beyin yok ki mantık olsun tabi.
    Yapar mı yapar. Yaparsa çok iyi olurdu ama el kirletmeye bile değmezsiniz.
    Rahat bırakın kızı beyinsizler.

0|0
    0|0
  • Bence siz dikkat edin fsjhgfd

0|0
    0|0
  • İyi demiş. Neden kızla uğraşıyorsunuz. Yapar mı yapar valla

0|0
    0|0
  • Sessiz atın tekmesi ağır olur derler rahat bırakın kızı

0|0
    0|0
  • Boğaz çizmek yetersiz kalır ben olsam boğazınızı direk keserdim. Kendi haline bırakın uğraşmayın kızla. Uzak durun derim. Delidir ne yapsa yeridir.

0|0
    0|0
  • Haketmişsiniz.

0|0
    0|0
  • Uğraşmayın derim ben gerçektir. Kafasını attırırsanız gözü dönebilir. Akıllı olun

0|0
    0|0
  • Belki ergen olan sizsinizdir kız muhatap olmak istemiyordur

0|0
    0|0
  • aha sikcek sizi

0|0
    0|0
  • o ergen blöflerde değil. insan rahat hissetmediği ya da kimsenin konuşup selamlaşmaya deymeyeceğini düşündüğü ortamlarda sessiz kalabilir ve kimseyle konuşamıyor olabilir ama bu onun içine kapanık pısırık falan olduğunu göstermez nasıl bir psikopat olabileceğini bilemezsin. kendimden biliyorum.

0|0
    0|0
  • niye üzerine gidiyorsunuz ki sizin yaptığınızda olgunca bir davranış değil buna ne gerek var şimdi

0|0
    0|0
  • Oylelerinden korkacan asıl

0|0
    0|0
Yükleniyor...