Kavga etmek tarzım değil fakat mevzum var göğüse yapışmak dışında kolay ama etkili hamleler önerir misiniz?

Ya kız benden 2 yaş büyük ama benden kısa oldukça zayıf ve kalçasına kadar saçları var. Teke tek çıkıcaz ama dişlidir diye düşünmüyor değilim. her halükarda belasını severim ama uzatmadan bir kaç hamlede mevzuyu bitirmeyi düşünüyorum. Tavsiyeleriniz nedir acabaa?

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• yakasına yapış ve burnuna kafa at. o onu baya bir sersemleştirir sonra karnına karnına tekme at veya yumruk aat

1|0
    0|0
    • Bravoooooo 👏 👏 👏 👏 👏 👏 😄😄😄😄

Güzel teknik 😉

Soruyu soran arkadaşım dinle gamzeyi bence sen 😊

• olsun işini sağlama al sen

• Kafa atamam aslında çünkü gözlüğüm var tekme ve yumruklarım meşhurdur ama

Erkekler Ne Diyor 10

• Birkaç hamlede bitmesini istiyorsan sonuçlarına katlanırsın burnuna sertçe vurursan tek vuruşta biter eminim bir diğer seçenek şakaklarına sertçe vur ilkinde burnu kırılacak ikincisini yapmayı başarırsan bayılacaktır :D dediğin yerleri nasıl tutturacağm dersen kız yaklaştığında tek kol mesafesine inerse vuracak demektir ilk sen vuracaksın ilk ve son kez vur :D

0|0
    0|0
  • Hiç kavga etme

0|0
    0|0
    • Bana kalsa etmem zaten ama illa tahrik edicek

• Gerçekten kafana takarsan her gün kavga edersin. Sokakta, trafikte, işte, okulda her yerde seni tahrik eden birileri olacak. Hepsini dövsen de bitmezler, sonunda hep zararı sana dokunur

• Dur bakalım ya çileden çıkarsam hiç iyi olmaz zaten

• saçını çek sütyeni çıkar. amaa kavga işini bilen biriyse sütyensiz gelir. bu dediklerimi o da uygulayabilir dikkat et ahdhhd

0|0
    0|0
  • Arkana bakmadan kaç

0|0
    0|0
  • Kafa at

0|0
    0|0
  • Hahahaha minik kuşun mevzusuna bak sen:)
    Kahkaha attim soru başlığına :)

0|0
    0|0
  • Bacak arasina at tekmeyi yatir yere bu kadar

0|0
    0|0
  • Kavga bayanlara yakışmıyor

0|0
    0|0
  • bence kızlara kavga hiç yakışmıyor.. gerçi.. erkeklerede yakışmıyor..

0|0
    0|0
    • Bana kalsa herkes güzel güzel yaşasın ama işte artık birini dövmem lazım ki görsünler

• kolunu bükmeye çalışma parmağını yakala elinle... istediğini yapabilirsin... saçını kaptırmazsan tabii

• Saçımı kaptırmam

• Saçindan tutup kafasini dizinle kombo yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bir bayanın kavga etmesi kadar itici bir şey olmaz. Bağcılar kezbanı derler insana. Zeka yoluyla halletmeni öneririm ya da hiç umursama. Bir insana umursamamak kadar daha iyi bir ceza olamaz. Çingeneler gibi saç baş kavgası nedir yani. Ringe mi çıkıyosunuz nere çıkıyosunuz?

0|1
    0|0
  • Başka ülke de yaşayamam.

1|0
    0|0
  • Kizlarin kavgasi kadar cirkin bir goruntu yok. İns kimse kameraya almaz.

0|0
    0|0
  • Yumruk atsan yeter

0|0
    0|0
  • Çenesinin altına doğru sağlam bir yumrukla bayıltabilirsin

0|0
    0|0
  • ergenleri bu sayfadan alın yahu

0|0
    0|0
  • Allahım ergenistan buralar hep.

0|0
    0|0
  • Bence saldır

0|0
    0|0
    • Saldırırsam sağ çıkamaz. Aynı takımda oynıcaz zaten oynayamıyo hiç yapamaz :D

Yükleniyor...