Yolda gorduğunuz herhangi bir kız hakkında ne tarz şeyler duşunursunuz?

Mesela güzel bir kız gordunuz. Hemen o kızla ilgili çeşitli hayallere mi dalarsınız, orasına burasına hep mi bakarsınız... Aslımda şey soracaktım ben ya: Çok mu zor kızların vucudunu her fırsatta incelememek sizin için? Cidden bunun zorluk derecesini merak ediyorum...

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Allah sahibine bağışlasın diyorum

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• yine bir genelleme. genellemeyin mesela ben incelemiyorum sadece o bakarsa bakıyorum

1|0
    0|0
  • Hergun okadar farklı kızlar goruyomkı herbiri farkli ülkekerden güzeli var bakımsızı var ama burda belki uygunduz yorumlar yapıyorumdur normal hsystımda hiç bir kıza bakarak hayal kurmadım veya cinsellik düşünmedım cunkü ben hayatımı dolu dolu yasamış oldukca özgür biiriyim bu tsrz bı bakış acısına hayatımda hiç gerek duymadım duycamıda sanmıyorum benım olmayan hiç bişeyin hayalini kurmadım cunkü hayalini kurduğum herseyı gercekleştırdım artık tokum yanı tek hayalım kara gözlü beyaz tenli bir eş allahımdan tek bunu istıyorum

0|0
    0|0
  • Allah sahibine bağışlasın der geçerim

1|0
    0|0
  • ne kadar herhangi bir kız diye düşünürdüm.
    ek olarakta: neden burdaki çoğu kız erkekleirn aseksüel eğilmli olmasınını bekliyor...

0|0
    0|0
    • Beklemiyoruz aslında... Sen de "herhangi bir kız" olsan, bazı şeylerin anormalliğinin farkına varacaksın. Bu siteyi kullanan insanlar da günlük hayattan. O yüzden böyle bir soru sordum.

• sende haklısın... anlatmaya çalıştığın şeyler küçük şehirlerde daha çok oluyor.

• Yanlış ötesi bir genelleme. İstanbul'un nüfusu resmi olmayan kayıtlara göre tahminen 20.000.000 .. Her şehirden, milletten insan var. Kimin eli kimin cebinde belli değil. İstanbul'da, benim evimin karşı yakasında daha yeni tecavüz vakası gerçekleşti. Tabii hemen unutuldu. Üstelik o yer (bağdat caddesi) İstanbul'un en elit yerlerinden olmasına rağmen. Yazik.

• Hoşsa hoştur

0|0
    0|0
  • Kızlar onları kestiğimizi, onları kestiğimizden daha fazla düşünüyo... Bakmamak kolay, direk fantezi kurmuyoruz. Saçmalamayın artık...

0|0
    0|0
  • bakar geçerim düşünmem

0|0
    0|0
  • Beyniyle Üreme Organı Yer Değiştirmiş Insanlar Öyle Maalesef

0|1
    0|0
  • Neyi inceliyorum?

0|0
    0|0
  • Ben önüme bakiyorum

0|0
    0|0
  • Küfür ediyorum

0|0
    0|0
  • Ben artık insanlara bakmıyorum. İsterse çıplak gezsin yüzüne bile bakmak içimden gelmiyor.

0|0
    0|0
  • Evet zor.

0|0
    0|0
  • Lan siz sanki bizim fiziĝimi zi incelemiyosunuz :))

0|0
    0|0
    • İncelemiyoz tabi :)) yanlışlıkla gozumuz kayıyodur :D bakanlarda trene bakar gibi bakmıyodur

• Onlar sapık, benim sorunum değil. Karşı cinsine taciz edici laflar savuran herhangi bir kişi sapıktır. Ama işte erkekler tacizde baya bir çoğunlukta oldukları için,..

• Ben 4 kez taciz edildim metrobuste metroda oldu 2si bnde bayanlar cogunlukta diyorum sapiksiniz arkadas:))

• bakarız fantezi kurabiliriz beynimize kalmış birşey :)

0|0
    0|0
  • Orasını burasını çok bakiyorum ya elimde olmadan

0|0
    0|0
  • Evet yani vucuttan vucada değişir o yüzden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bakarım fizik güzel se güzel derim başka bişey düşünmem

0|0
    0|0