Sizce Ankara saldirisini kim yapti?

1- Turkiye suriyeye yavas yavas girmek icin isinirken yine bir bomba daha patladi. Hem de ankaranin en merkezi yerinde, ulkenin baskentinde.

2- Davutoglu direkt teroristleri sucladi.

3- Hicbir teror organi saldiriyi kabullenmedi. Neden kabullenmediler? Teror organi bir saldiri yapiyorsa neden onu kabullenmez ki? Teror organlari yaptiklari her saldiriyi kabullenir normalde.

4- Canli bombanin uzerinden kimlik cikmis. Hadi diyelim teroristler yapti. Canli bombayi neden kimlikle gondersinler. Madem gonderdiler, o zaman saldiriyi da kabullenirler.

-400 vekili verin bu is huzur icinde cozulsun dedi birileri. Vermedik. Ve su an huzur yok. Sizce bu HUZUR İCİNDE COZULSUN'un anlami bu muydu?

- İstihbaratin basindaki adamlar, aes kayitlarinda ''suriye'ye 3-4 adam gonderir, turkiyeye fuze sallariz'' diyorlar.

Kafamda deli sorular. Cidden birileri, kendi cikarlari icin bunu yapabilir mi?

Her seyi gorunurdeki gibi sanmayin gencler. Bazi gercekleri cok az kisi bilir.

Bu ulkede her sey olabilir.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Pyd'nin yaptığını düşünüyorum. Tsk bunlara saldırdı diye gözdağı vermek istemiş olabilirler, zaten terör örgütü. Saldırıyı tabi ki üstlenmezler şuanda dünyada pyd'ye destek veren devletler var, pyd'yi terör örgütü olarak görmeyenler var. Bu desteğin geri çekilmesini istemezler, kendilerini masum cici çocuk gibi dünyaya kakalamaya çalıştıkları için saldırıyı üstlenmezler tabi ki.

0|0
    0|0
    • Yahu teror orgutu ustlenmeyecegi saldiriyi neden yapsin o zaman? Yillardan beridir her saldiriyi ustleniyorlar. Ve herkes yine onlari beslemeye devam ediyor.

• neden üstlenmediklerini yazdım şuanda kendi halkını koruyan masum bir örgüt gibi gösteriyorlar kendilerini dünyaya saldırıyı üstlenirse bu imajlarını zedeler.

• Katilmiyorum. Ankaradaki ilk saldiriyi ustlendiler. İmaj sarsilmasin diye olsa onu da ustlenmezler. Ayrica teror orgutunde sansasyonel bir saldiri yapmak guc gostergesidir. Adamlar boyle bir olayi seve seve ustlenirdi. Ama yapmadik diyorlar.

En İyi Erkek Görüşü

• 2005 deki lice saldirisinida pkk ustlenmedi ama onlar yapti cunku 35 sivili katlettiler.
    Bu yeterli mi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Katiliyorum. Hic bir partiyi tutmuyorum ve gorduklerinize inanmayin diyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...