Nasıl aşiret çocuğuyla evlenebilirim?

Burak özçivitten bile yakışıklıları var kürt diye ayıracak halim yok nasıl yapabilirim bunu nasil tiplerden hoslanirlar sizce

1|0
9|8

En İyi Erkek Görüşü

• Aşiret sıkıntı :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• burak özçivit dediğin herif ortalamanın biraz üstü bir türk erkeği mk. ünlü olmasaydı dönüp bakarmıydın

0|0
    0|0
  • Kürt diye de ayır diyen yok ki zaten..

0|0
    0|0
  • İnsanlardan hoşlanırlar. Kürt diye ayırmıyorsun ama aşiret çocuğu diyerek normal (!) insanlardan ayırıyorsun.

0|0
    0|0
  • zılgıt çekmeyi öğren önce..

0|0
    0|0
  • Hem kıro diye hanzo diye beyaz Türk faşit arkadaşlaeınız yanında dalga geçersiniz hemde kurtler şeyiniz suyu akar

0|0
    0|0
  • Sadece Kürtlerin aşireti yoktur 😎

0|0
    0|0
  • ahey ahey tey tey diye diye :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben de arıyorum aşiret gelini olayım ve ağırlığımca altın taksınlar. Nitekim bulmuştum da öyle bir bey ama aklı bir karış havadaydı nomıssızın, karaktersizdi. Parayla da devran dönmüyor başka şeyler de lazım dolayısıyla onla olmadı ama yenilerini aramaya devam.😂✌️

0|0
    0|0
  • Oraya yerleş , guzelsen dikkatlerini cekersin belki 😄

0|0
    0|0
  • Kardeş bende yakışıklı aşiretli biriyle olduydum allah kimsenin başına vermesin tövbe yarabbi, düşman poposuna hiç bulaşma onlara çünkü baskıdan dolayı psikolojik sorunları oluyor hepsinin

0|0
    0|0
  • Git Git tipe bak hayatını yak

0|0
    0|0
  • Onlar da insan sonuçta biri sarışın sever diğeri esmer kişiden kişiye değişir yani

1|0
    0|0
  • Kürtler türklere göre daha saf bir ırk oldukları için daha yakışıklı oldukları doğrudur.

0|0
    0|0
  • Aşiret çocuğu mantığı ne şimdi? ayrıca öyle bir ailenin kendi içinde gelenekleri olur bunları kaldırabilecek durumda mısın ya da yetiştiriş tarzın buna uygun mu

0|0
    0|0
  • O kadar kürt gördüm ama yakışıklı görmedim istisna olabilir tabi ama sen ya kafayı yedin ya da sende kürtsün burda trol yapıyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...