Boyle iktidar yalakalari hakkinda ne dusunuyorsunuz?

http://www.cumhuriyet.com.tr/m/video/video_haber/483290/Vatandas_hukumeti_elestirdi_yandas_A_Haber_sunucusu__suratina_tukurdu_.html

Bunun gibi yalakalar hakkinda ne dusunuyorsunuz?

Yalamasi yetmiyor bir de gelmis hukumeti suclayan halka tukurmek istiyor

Yandas medyanin yandas gazetecisi. Cok zekice bir hareket beklemiyoruz zaten bunlardan da.

Az mantikli dusunun mnkym. Kimi suclayalim?

Suriyeliler ulkeye dolduran kim? Hukumet.

400 vekili verin bu is HUZUR icinde cozulsun diyerek halki tehdit eden kim? Hukumet.

Guvenligi, huzuru, saglayamayan kim? Hukumet.

Esnaf zanaatkarlar odasini mi suclayalim mnkym.

Aman akp'ye toz konmasin diye diye anasi bellendi ulan ulkenin.

Sorgulayin, elestirin. İcisleri bakani saldiriyi kiniyorum diyor. Eee ulan ben de kiniyorum. Ama ben varandasim sen ise bakansin kinamaktan baska bir sey yapman lazim.

0|1
2|3

En İyi Kız Görüşü

• hem hak verdim hemde bazı yerleri anlamsız buldum.
    Akp'lileri eleştiriyorsun haklısın ama diğer yandan hepsini aynı kefeye koyup hakaret ediyorsun. Sen kimsinde çevrendekilere bakıp insanlara hakaret edebiliyorsun? böyle bir hakkın yok.
    suriyeliler konusunda kısmen hak veriyorum ama masumların ne suçu var? sende orda doğabilirdin kadınları düşün başlarına ne geleceği belli değil. Bu kadar duyarsız olmayın bu bir insanlık meselesi
    hükümet halkı tehdit etmedi ayrıca olan durumun ciddiyetinin farkında değil misiniz? zaten tehdit altındayız chp insan haklarına düzgün davrandıda o yüzden mi sevilmiyor? mhp ortak yol bulduda ondan mı gelemedi? ortaya düzgün bir şey koymadılar sonrada akp suçlu. Fırsat veriliyor gelemiyorlar ve başta hükümet olmasa çok daha kötü oluyor işler. Buna da kimse yalan diyemez.

0|0
    0|0
    • Al evinde besle o zaman suriyelileri aktroll. Anca bos lakirdi yaparsiniz

• beni eleştiriyorsun ama insan haklarına saygı bile duyamıyorsun :) bu kadar basitsin yani işine gelmeyen yerde hakaret edecek kadar düşüksün demek :)

En İyi Erkek Görüşü

• Adam PKK'ya YPG'ye tek kelam etmeden, bomba patlar patlamaz ''Tayyip istifa!'' diyen andavalların suratına tükürüyor. Dileyen dilediği gibi hükümeti eleştirebilir. Ancak ortada can pazarı varsa, burada suçlanacak ilk etapta terör örgütleridir, hükümet değil. Dibine kadar haklı adam, hiç tanımadığım bir adamdı bu olay sayesinde tanıdım. Ağzına sağlık.

0|0
    0|0
    • Demek ki sende de o potansiyel var. Teror orgutleri kabullenmedi saldiriyi. Sabah a haber gibi yandas medya kurumlarinin disinda haberleri de izleyin. Adamin uzerinden suriyeli kimligi cikti. Bu ulkeye suriyelileri toplayan kim? 400 vekili vermezseniz bu is huzur icinde cozulmez diyen kim? Baris surecini bozan kim? Simdiki hukumet kim? Kusura bakma da kimi suclayacak bu halk? Devlet, halkin huzurunu guvenligini refahini saglamak ZORUNDADİR. Hukumeti sevmek diye bir vatandaslik gorevi de yoktur. Hukumetten nefret edebilir, elestirebilirsin. Bu en dogal vatandaslik hakkin. Ac da biraz anayasa oku. Bos atma

• Kacamak cevap veriyorsun yazdiklarima. Hep isine gelen sekilde. Tipik bir akp'li ya da ulkucu gibi. Sana bunlara izin veren yapan kim diyorum? Sen bana trabzon diyorsun arkadasim. Sen ben mi aldik bu suriyelileri ulkeye? Oyle ipsiz sapsiz adamlari doldurursan ulkeye aha boyle olur. Sonra da beni elestirdiler demeyeceksin. Mit'in basinda sen ben mi variz? Mit bu ya. Mit'ten habersiz kus ucmaz. Nasil oluyor da tbmm'nin dibinde bomba patliyor.

• BAK SU YAZDİGİMİ İYİ OKU HAK VERECEKSİN. ABD'de ikiz kulelere saldiri oldu. Sonra abd ne yapti biliyor musun? Bunu bahane ederek afganistana girdi. Ve su an dunyada hala ''abd kendi kulelerini kendisi patlatti'' diyenler var. Simdi abd'ye elini kolunu sallayarak gidemezsin. Adamin dotunde bomba ariyorlar. 2-3 kere x-ray'den geciyorsun. Ciplak ayakla yurutuyorlar seni x-ray'de. Gitmemissen bilemezsin ben pek cok kere gittim. Adamlar boyle onlem aliyor. Turkiye'ye bak bir de. Daha kac ay gecti Ankara patlamasinin ve sultanahmet patlamasinin ardindan. Guvenlik onemlerini artiracagin yerde ulkeye 500.000 suriyeli daha alma karari aliyorsun. Sonra ''beni elestirmeyin''. Yahu ilk elestirecegimiz sensin. Koyun muyuz biz. Aktroll mu sandin bizi?

Peki yarin turkiye bu saldiriyi bahane ederek suriyeye girerse, ''acaba turkiye kendi ulkesinde bomba patlatti mi'm diye konusanlar vatan haini ilan edilmeyecek mi sizlerin gozunde?

Kızlar Ne Diyor 1

• Cok haklisim kardes, dediklerinin hepsine katiliyorum, bir gun sonu gelir insallah

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• akp yi bende sevmem ama adam dürüst müş bence adamı linç etmeye felan kalkmayın saçmalamayın adam doruları söylemiş yapmacık konussada doruları haykırmıs

0|0
    0|0
  • bukalemunlara ders verebilir bulunduğu kabın şeklini alabilen bir canlı örneği

0|0
    0|0
Yükleniyor...