30 yaşlarında bir kız bana abi diye hitap etti?

Ya kötü oldum biraz kız benden büyük gösteriyor ortam içinde ilk kez tanışıyoruz "bende memnun oldum Kıvanç abi" dedi genç görünmek için birşeyler mi yapmalıyım yoksa yaşıma alışmalı mıyım 🤔 ?

0|0
9|10

En İyi Kız Görüşü

• abartma bence..
    abi dese nolcak.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bence kendinle barış
    bazı hanımlar sırf gıcıklıgına bunu yapıyor..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 9

• Seninle arasında bir şey olamayacağının sinyalini vermiş. Sübliminal mesaj diyoruz buna. Senin yaşın büyük olduğu için değil, onun seni cinsel manada yanında görmek istemediği için söylenir. Erkekler de çoğu zaman kendinden ufak kadınlara abla derler ki kadın kendini rahat hissetsin. Bu yaştan sonra bunu mu öğreteceğiz sana?

1|1
    0|0
  • 30'dan sonra teneşir paklar derler normal yani :D

0|0
    0|0
  • bak dostum resimdeki sen isen ve fotoğrafın yeniyse amca gibi göstermiyosnu bir defa. sana abi diyen o kızda ergen zihniyeti olduğu için sana abi demiş. ben de çok kızıyorum bu tip kızlara valla. abi ne abi ya. ulan karşı cinse abi denir mi. yaş farkı çok olsa ve henüz olgunlaşmamış bir çocuk olsa diycem tamam.

0|0
    0|0
  • O yar bana emmi dedi neyleyim

1|1
    0|0
  • Valla genç gözükmek tamamen yapı meselesi çok stresli iş yaptım iki sene bankacıydım çok şeyi kafama takarım ama 31 yaşında olmama rağmen 23 24 sanıyorlar. 6 yaş küçük kardeşimi abim sanıyorlar ama yine de cildi daha taze tutan yoğurt falan yersen sağlıklı beslenip yaşarsan daha genç gözükebilirsin

0|0
    0|0
  • o sana "abi" lafnı yasından dolayı soylemiyor

0|0
    0|0
  • kardeş bir kere aynı yaşta olsan bile; kız kendini küçük göstermek için ; onu bilerek bile yapabilir. takılma fazla kendi ego tatmini de geç

0|0
    0|0
  • kız yollu değilmiş neyine üzüldn ak kızı sevdim helal süper kız👏👏👏

0|0
    0|0
  • abiis görüyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...