Sevgilinizi kendiniz yaratmış olsanız nasıl bir şey çıkardı ortaya?

Ben tam istediğim gibi, en düzgün Adam nasılsa öyle birini var ederdim heralde😇 Ya siz?

0|2
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• Bana kalsaydı hem mavi gözlü hem yeşil hem balık etli hem sportif görünümlü hem öyle hem böyle derken sonunda ortaya iğrenç bir yaratık çıkardı :D

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sorunu sevdim güzel olurdu ama onu ben yaratsaydım (yaratmak sadece Allah'a mahsustur bu sadece kucuk bir brainstorming, hayal etme) bir gizemi kalmazdı benim için ve büyük ihtimalle fazla mükemmel olurdu dış görünüş açısından yanında kendimi biraz ezik hissederdim o benim icin mukemmel ya ben onun icin oyle miyim diye dusunup dururdum. Bilgisayar oyununda hack şifreleriyle herşeyi satın alıp ulaşmak gibi oda birsüre sonra sıkıyor monoton oluyor. Yeni şeyler keşfetmeyi cok severim bir insani kesfetmek duygularina teker teker ulasmak gibi... Ona bazı duygu ve iyi huyları kendim zamanla öğretmek isterdim... Nasıl ki sanal oyunda uğraşıp kazandığınla şifre yazıp ulaştığın aynı olmuyorsa emek verince daha değerli oluyorsa buda benim için öyle olurdu.

0|2
    0|0
    • Evet soruyu paylaştıktan sonra şöyle bir düşündüm yani herşeyini ben yaratmış olcam ve benim istediğim gibi olcak bu kez söylediklerime yaptıklarıma itiraz etmicek ve bu bir süre sonra gerçekten sıkıcı olurdu sanırım :)

Erkekler Ne Diyor 19

Kızlar Ne Diyor 5

• En iyisi olduğu gibi kabullenmek

1|0
    0|0
  • Söylemem :D kastan ibaret olurdu

1|0
    0|0
  • perfeckt olurdu

1|0
    0|0
  • mütüş bir erkek çıkardı ama kıskanırdım kızlardan o yuzden dünyanın en çirkin erkeğini yaratırdım

0|0
    0|0
  • Ayy mükemmel olurdu

0|0
    0|0
Yükleniyor...