Kendimi ifade edip düzgün konuşamıyorum hem heyecandan hemde güzel cümle kuramıyorum saçmalıyorum?

Salak ya da aptal biri değilim kafam her türlü derse basıyor ama hem yazmayı hemde konuşmayı sevmiyorum düşünmeyi seviyorum doğru düzgün hayatım boyunca bir kitap bile okumadım ne yapmalıyım?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• birşey söylerken düşünde söyle aniden atlama direk düşün yavaş sakin söylemeye çalış misal benim en büyük sorunum hızlı konuşmak yavaş konuşmayı deniyom olmuyo :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Olabilir bazi insanlar gecmiste yasadigi seylerden dolayi sessiz kalmaya veya konusmamaya alistigi icin artik konusurken cumleleri toparlayamayabilirler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Özgüven problemin var ve içe kapanık birisin sanırım. Genel kapsamda tavsiyelerimi paylaşırım istersen belirtmen yeterli olur

0|0
    0|0
  • Düzgün konuşmak istiyorsan, önce kitap okumalısın. Bir mühendis olarak söylüyorum, diksiyonumun düzelmesinin tek sebebi kitap okumuş olmam :)

0|0
    0|0
  • etrafına bakın herhangi bir nesne bul saçmalasanda 1 dk boyunca kafandan hikaye uydur anlat yavaş yavaş düzelir. heyecanlanmaman için özgüven lazım bu uzun konu onuda anlatamam zaten

0|0
    0|0
  • İnsanlarla konuşmaya çalış yalın çevrenle başla uzun uzun konuş tartış. Zamanla farklı insanlarla iletişim kur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...