Arkadaslar ciddi konu?

Arkadaslar ben bir psikologum bir bayan geldi calistigim polikilinige esiyle sorunlari falan varmis uzun bir caba cep telimi istedi verdim kendiside bir sirkette mudur ve mesajlar atti cevapladim birsz ileriye gittik bana iyi geliyorsun dedi hayaller kuruyorum seninle ilgili dedi aslinda bende hic bos degilim ve o kadar da cok sogumus ki ama uzaklastiramadim kendimden sasirip kaldim sizde ne yapayim

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Sonra da insanlar neden psikolojlari öldürüyor. Ee hak ediyorsunuz.

0|1
    0|0
    • Ne alaka

• Yazmamak derken sevgilim var artık de konuşmak istemiyorum de. Öyle birden bire hiç yazmazsan üstüne gelir

• Yok zaten ask mesk yazmiyor ama duygusal geliyor

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• İşin ucu iyi görünmüyor. Mesleğini yakarsın. Kadının niyeti iyi olmayabilir.

0|1
    0|0
    • Ne gibi

• Oyun oynuyor olabilir sana. Oynamasa bile, yine de işin sonu iyi değil. Sonuçta o kadın evli. Eşi öğrenirse ne olur sence? Konuşmayı kesmelisin.

• Esi baska sehirde oda rahat ama olmaz nereye kadar benim isim bu insanlari mutluluk ferahlik sacarim o cok yanlis anladi

• İşinizi profesyonelde yapıp mesafe koyun sonuçta o evli bir bayan.

0|1
    0|0
  • bir yasa yok mu bu konuyla ilgili, hastanla özel iliskin olamaz diye biliyorum ben

0|0
    0|0
  • evli bir bayanla senin ne işin var bırak soğut kendini

0|1
    0|0
    • Illaki yok cunku nisanliyim ama burden gelisti

• Biliyorum tabi amaci farkli fantazi

• iğrendim kadından

Erkekler Ne Diyor 5

• eğer uzaklaşmazsan ve beni kafandan silmezsen eşine bahsederim diye tehdit et.

1|0
    0|0
    • Bunu yapamam

• Sana saygi duyuyorum fikirlerin cok iyi ama hayatin gercekleride var maalesef tesekkurler

• peki, rica ederim iyi günler.

• Mesela yani...

0|1
    0|0
  • Kendini parmakla

0|0
    0|0
  • troll. bu kadar sığ bir insan psikolog olamaz. git başkasını kandır velet

1|0
    0|0
  • terzi sökük durumu dedikleri bu olsa gerek

0|0