Sizce hangi üniversite ortamı iyidir?

Ygs ye az bir zaman kaldı ve bende Ygs mağduruyum. Çalışkanım ama bir o kadar da deli dolu. Ve sosyal ortamı iyi olan bir üniversite istiyorum. Sizce en iyi üniversite/üniversiteler hangisidir? Gece hayatım pek fazla yok ama eğer üniversitede okuduğum şehir buna uygunsa neden olmasın. ☺

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• Ege Üniversitesini hiç düşünmeden yazabilirsiniz. İmkanları ile sosyalleşmesi ve de kampüs yerleşkesi güzel bir üniversite. Deli dolu olmak hayat tarzı, katılıyorum güzel bir durum. Kimse için yaşamayın; doğru olan sizin bildiğiniz yoldur.

0|0
    0|0
    • Yorumumu okuyup en iyi görüş olarak değerlendirdiğiniz için size teşekkür ediyorum. Yaşayan Şehir, Yaşanacak Şehir Güzel İzmir"imiz. Saygılarımla.

En İyi Kız Görüşü

• Beşiktaş Bau diyorum. Zaten semt olarak güzel yer, kampüsü olsun deniz kenarında o güzel kafesi olsun, ortamı falan güzel okul.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• boğaziçi ve odtü

1|0
    0|0
  • Sahil kentlerini tercih et. Aileden uzak olsun bide.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle marmaraaaa :-D
    Marmara = Ortamm.. okulun Kadiköyde olmasi bile yeter daha fazla sey söyleye gerek yok :-D. Canim okulum :-) :-) :-)

1|0
    0|0
  • ege yaz gitsin hem izmirden ayrılmamış olursun

1|0
    0|0
  • boğaziçi

1|0
    0|0
  • Kıbrıs der geçerim gel gör :D

1|0
    0|0
  • ısparta iyi çok öğrenci var. hemde çok yüksek değil puanı eğer gittiğin üni kampüste değilse gitme

1|0
    0|0
  • ne beklediğine bağlı. tüm üniversiteler sosyaldir. sonuçta gençlerin toplanıp takıldığı ortamlar. belli bir amacın var mı

0|0
    0|0
  • ortam için mi gidiyon anana baba yazık oku diye yolluyolar bunun düşündüğüne bak bişey demiyom sana

1|0
    0|0
  • kendi şehrin ailenin babanın kontrolü altında iyidir

0|0
    0|0
    • Anlamakta zorluluk var sanırım. Gece hayatından kastım fazla rahat olmadan gezmek eğlenmek. Ailem olmadan da kendimi kontrol edebilecek bir olgunluktayım.

• O zaman benim yazdığım yazıya göre yorumla teşekkürler ☺☺

• dediğim gibi kendi şehrin babanın kontrolü iyidir

• Marmara boğaziçi

0|0
    0|0
  • odtü'nün ortamı güzel

0|0
    0|0
  • Ygsye hazırlanan beyler bu kızla irtibatı koparmayın tercih döneminde.

0|0
    0|0
    • Bro ben diyorum kii fazla rahatlupa kaçmadan eğlenmek ki eğlence herkesin yaptığı bir şey asosyal olan biri değilim hadi başkasına laf koy

• ben koycağımı koydum. Kaliteli eğitim veren üniversiteleri soruyorsan eğer Odtü Boğaziçi

• Bunu yazman yeterliydi teşekkürler

• Bursaya gel görükle güzel yer ortamı iyidir kafan rahat olur.

0|0
    0|0
  • Seni takip ettim ege unv ile ilgili sorundan ancak mesaj kutun kapali. Takipcilerine bakip yazsana bana :)

0|0
    0|0
  • İTÜ makine

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence gece hayatına ilgi duyma. Belki de sandığın gibi değildir.

0|0
    0|0
    • Gece hayatı dediğim eğlenceden ibaret. Hani yanlış anlamda değil. Yani rahat olabileceğim bir şehir istiyorum. Tabii ki bu rahatlık sınırını aşmadığı sürece... ☺

• Valla hayırlısı olsun hakkında. :)

• Bence sen uni okuma zaten her yerde boype tipler.

0|0
    0|0
  • Sana bağlı

0|0
    0|0
Yükleniyor...