Sizce güçlü bir kız yani ona bulaşan bir kezbanı döven kız nasıl görünür?

yani karşısındaki kızı öldürcek kadar sinirli olup sadece ona bağıran birini deli gibi mi görürsünüz

Güncellemeler:
özellikle erkeklere sormak istiyorum

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• dövmek ne ya mahalle karıları gibi

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• tam bir kezban gibi görünür.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• dövüşen kız iticidir. sokak ortasında bağıran kız da iticidir. karşısındaki kezbanı zikine takmayan kız asildir

0|0
    0|0
  • Kavga eden, sürekli sinirlenen, saçma sebeplerle tartışan, çok konuşan, mantıklı konuşmayan/düşünmeyen bütün kadınlara gıcığımdır. Pardon sadece kadınlara değil bu özellikleri taşıyan erkeklere de.

0|0
    0|0
    • peki ben mesela bir kez kavga ettim bidaha etmicem pişmanım ztn neyapmalıyım

• Davranışlarınızla telafi edebilirsiniz. Kibarlık ve gülümseme toplum içindeki konumunuzu yükseltir.

• kavga eden kızla işim olmaz

0|0
    0|0
  • iyidir

0|0
    0|0
  • Kavga eden kızdan uzak dururum

0|0
    0|0
  • Benden uzak allaha yakın olsun. aşırı itici..

0|0
    0|0
    • kendini nasıl telafi edebilir peki kavga ettiği kızla barışarakmı

• Öncelikle kendine çeki düzen vererek başlamalı ki ileride o kızla veya başka bir kızla problem yaşamasın.

• Kavga eden, genel itibarıyla sinirli ve yüksek sesle konuşan kadınlar her erkeğe itici gelir, hayallerdeki prenses o değildir.

0|0
    0|0
    • hayalinizdeki kız nasıl sizce mesela kız onunla saç başa girdi oda dayak mı yesin kendini savunmak için yani kendini korumaya çalışmasınmı karşısındaki kız ona küfür etse bile

• Bir kere kavga etmek amacında olmamak birinci kural. İkinci kural, o konuda masum olması. Son olarak diyelim mecbur kaldı, sonuç önemsiz erkek sahiplenir, diyelim benim kadın dövdü, konuda haksızsa soğurum, haklıysa da kavga etmek istememesi ama mecbur kalması ve bu duruma üzülmesi onu hayallerdeki kadın yapar.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...