Dünyanın çivisi çıkmış?

En yakın arkadaşım, çevremdeki bır kız arkadaşı hamile bırakmıştı. Olaydan 1ay geçti kız bana sitemlenıp anlattı. Nasihat verdim küçüksün dedim olmaz dedim oda böyle düşünüyordu. Neyse 2aydır görüşmuyorum 2 arkadaşla kız çocuğu doğurma kararı almıs erkek se kayıplarda ulaşamıyorum. Kız 19 yaşında arkadaşlar 19 nasıl bukadar büyük bir işe kalkıştı hala anlam veremedim.

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Bu olayda tek kız suçlu değil hamile bırakan nerde asıl suçlu o kıza ne dedi de ikna etti kız onu sevdi güvendi bunu yapması doğru değildi ama güveninden dolayı hata yaptı

0|0
    0|0
    • Hesapta kararları kürtaj di sonra ne oldu ne bitti yılbaşından sonra ikiside arazi bugün ağlaya ağlaya yazdı bana kız..

• Yazık diyorum başka diyecek bişey bulamıyorum eleştiri için demiyorum yanlış anlaşılmasın

• Bitmişiz biz..

En İyi Erkek Görüşü

• 😆 devir değişti azizim bu dünyayı biz değiştirebiliriz ancak

0|0
    0|0
    • Ya başkan okadar anlattım küçüksün olmaz dedim sevmiyorum dedi, meğerse kendine yalan söylemiş..

Kızlar Ne Diyor 4

• 18 yasindayim ve 3 tane sınıf arkadasim coktan dogurdular. 2 tanesi evlenmedi. Okulu falan biraktilar zaten. Cok var boyle insanlar. Sasirmamak gerek artik

0|0
    0|0
  • Kendileri bu kaşar önemsemiyordur.

0|0
    0|0
    • Aynı durum benimde başıma geldi bende bir o. c yaptım küçükken ama bu okadar da önemsiz bişey değil kardeşim.

• Doğacak çocuğa yazık

0|0
    0|0
    • Bende ona yanıyorum ya zaten..

• Bende babasız büyüdüm inşallah sonu benim gibi olmaz..

• İnşallah:(

• Dünyanın çivisi çıkmış, evet. Mühim olan o çivinin kime battığı.

0|0
    0|0
    • İkisinide çok seviyorum, kızı küçük kardeşim gibi gördüm ama abi bunedir ya gazatede haberde görürsün yuh dersinde.. bariz yanında olunca şoksun şok..

Erkekler Ne Diyor 4

• o kız türkiye de mi yaşıyor

0|0
    0|0
  • Allah yardım etsin.

0|0
    0|0
  • Bunlar ne ki be abi arkadaşım izmirde öğrenci evine gittim 2 haftaligina inan bana 4 erkektik arkasaslar gelince 10 kisi rahat oluyorduk kizli erkekli sana yemin ederim arladasim kizi yan odada bagirtmaktan uyuyamiyorduk. Gelen arkadaslar dahil herkes bilirdi bunu. daha bu kulaklar bu gozler kimleri gordu duydu ah ah

0|0
    0|0
    • Olm sizde ahlak denen bişey yok, yaşamanız boş sizin

• İzmir gibi yerde böyle ama

• Bende ızmırlıyım

• hamile kalırsam evlenirim
    mantığı
    evden kaçma isteği kadınların

0|0
    0|0
    • Olm kız zengin bir ailenin kızı, Oğlanda zengin ne maktık bu saclamama ikisininde aile hayatı çok iyi..

• bu olayda mantık mı arıyorsun?

• Olm çocuk ortalarda yok kaçtı yok piyasa yok silindi

Yükleniyor...