Büyüyünce bana karşı davranışları değişen mahalle kızı?

Evet, mahallede büyüyüp küçüklükten beri aynı ortamlarda aynı hayatları yaşadığımız kız; liseyi bitirdi, üniversiteyi bitirdi, açıldı, saçıldı, çok da güzel ve çekici bir kız oluverdi. Önceden bana abi diyen kız gitti, yerine olgun bir kız geliverdi, neyse zaten aramızda bir çekim, ilgi vs. yok. Ama her erkek gibi ben bu kızı güzel buluyordum ve hala buluyorum ancak herhangi bir ilişkinin mümkünatı imkânsız ve olmayacağı kesin olmasına rağmen bu kız ne olduysa bana tavırlı davranmaya, görmezden gelmeye, dinlememeye ve hatta yolda görünce kafasını çevirmeye kadar gitti. Neden böyle bir durum olur? Acaba benim ona olan ilgimi anlamış olabilir mi? Halbuki normal, rutin, klasik tanıdık ilişkimiz vardı.

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• güzel buldun işte dikkatini çekmiş. ve bu onu daha da bir şımartmış olabilir, ya da senin onu güzel bulduğunu farketmiştir sen farkında olmadan ve o bu durumdan hoşnut olmayabilir. Bence o sana nasıl daranıyorsa sen de öyle davran ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• O kızın aynısı benim sanırım sadece unide okuyorum bitmedi

Ama görmezdengelmem su rahatsız oluyorum o yüzden bakmiyorum konusmuyorum

0|0
    0|0
  • bence senden hoşlanıyor olabilir

0|0
    0|0
    • Örnek verirsem daha iyi olabilir, yine mahalleden beraber büyüdüğümüz bir kızın kına gecesine gidilecekti, ben gitmek istemedim, bu kızda ablamla gidecek, tutturdu da tutturdu sen de gel diye ben yalnız kalmak istemediği için istiyor diye düşünmüştüm mesela, yani çoook alakasızdı çünkü tamamen abi kardeş ilişkimiz var idi. Şimdilerde böyle davranması çok enteresan, sanki ona karşı kötü fikirlerim var gibi...

Erkekler Ne Diyor 1

• dötü kalktı

0|0
    0|0
Yükleniyor...