Eşcinsel arkadaşlarin sorunu nedir?

Neden heryerde ben escinselim deme geregi duyuyorsun? Banane senin kimliginden neden insanlari gozune sokup rahatsiz ediyosunuz? Git evinde arabanda napiyorsan yap topluma neden maal ediyorsnz anlamiyorum. Ben heteroyum diye şov yapmiyorum fantezilerimi anlatmiyorum carsida pazarda ozel bu ozel yatakta olan seyler yatakta kalir. Sacmaliyorsunuz artik yaptginiz zaten yanlis bide siviyorsunuz.

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Sen neden sokakta kız arkadaşının elini tutup, ona sarılıp yürüyerek heteroseksüelliğini bizim gözümüze sokuyorsun o zaman? Sen de git evinde, arabanda ne yapıyorsan yap. Böyle bir mantık var mı?

0|1
    0|0
    • Sana göre normal olan o. Bize göre normal olan da bu. Kimse ben eşcinsel olacağım deyip öyle olmuyor. Bu şekilde doğuyor insanlar. Senin nasıl gidip bir erkekle birlikte olman sana göre imkansızsa benim için de gidip bir erkekle birlikte olmak aynen öyle imkansız. Sen nasıl bir kadını sevdiğinde ondan başka bir şey düşünemiyor, ondan başka kimseye dokunmak istemiyorsan, ondan başkasını gözün görmüyorsa benim için de aynen öyle. Eşcinsel dendiğinde neden her gün her gece birileriyle yatıp kalkan kişiler hayal ediyorsunuz bilmiyorum. Ben sevdiğim kadınla 3 yıldır beraberim ve ona deli gibi aşığım. Ondan başka kimseye gözümün ucuyla dahi bakmaya ihtiyaç duymayacak kadar da sadık ve bağlıyım ona. Sizinle de bir sorunum yok. Kimse kimsenin normaline tecavüz etmezse herkes mutlu mutlu yaşar. Bizi bastırmaya, kapılar arkasına kapatmaya çalışanlar sizlersiniz. Biz sizin haklarınıza tecavüz etmiyoruz. Siz bizim haklarımızı almamıza engel oluyorsunuz.

• Anlamadın galiba. Hala olayı seks sanıyorsun. Aşığım, seviyorum, aşığız, seviyoruz. Mesele sevişmek falan değil. Senin en uzun ilişkin 3 yıl sürmemiştir, eminim. Ama biz 3 yılın ardından hala beraberiz ve birbirimize hala ilk günkü aşkla bakıyoruz. Bunun neresi sapıklık? Sevmek suç mu? Sevmek günah mı? Ayrıca günahsa günahı benim boynuma, seni yine ilgilendirmez. Niye takıyorsun, nefret dolusun bu kadar? Ben seni takmıyorum mesela.

• Allah ıslah etsin seni. İnsan diye dünyaya gelmişsin ama insanlığın hakkını vermeyi öğrenememişsin.

En İyi Erkek Görüşü

• eşcinselim diyince ben seks yapıyorum mu anlıyorsun eğer öyleyse sen zaten boş bir canlısın ülkede bu kadar homofobik varken bizim kendimizi ifade etmek istememiz çok normal

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Eşcinselliği herkes normal saysa kimse duyurmaya çalışmaz bence

1|1
    0|0
    • aynen öyle ayrıca bir ülkücü nasıl gurur onur duydu simgesini her yere yazıyosa CcC diye bende onur ve gurur duydum şeyi yazarım yasal olarak suç dil sonucda bu arada yorumun için teşekkür ederim

• onara göre doğru olan o

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Şekersiz çay içenler de öyle. Her yerde söylerler. Bir de vegan olanlar. :D

0|0
    0|0
  • Aynen öyle.

0|0
    0|0
  • sanırım beni bil.. ona göre arkadaslık kuralım sonra öğrenincee dalga ğeçmelerın dıslanmanın önüne geçmek istiyor.. malum toplumda bunu hastalık gibi değilde tercih gibi görüyor.

0|0
    0|0
    • bir ülkücü onur duyunca nasıl heryerde CcC yapıyosa bende HER YERDE ONUR VE GURUR DUYDUĞUN cinsel kimliğimi yasal olduğu için her yere yazarım evimin önüne arkasına sizene bundan? evet tercih hastalık değil ben kendi özgür hür irademle escinselliği seçtim?

• @BenEscinselim
      özur dılerım ben yanılmısım o zaman ama sızıngıbı bı arkadasla konustugumuzda elınde olmadıgını kendısını bayan hıssettıgını soylemıstı

• haklısın kesınlıkle bı eş cinseller birde ateistler

0|0
    0|0
    • ya ben napıyom size? söylermisin ya ben bu sitede kimseye kızıyommu kötü bişey diyommu? nickime escinsel yazmak yasak olsaydı zaten koyamazdım yasal olarak zaten suc değil kimene ya neden böyle ypaıyonuz ateistleri bende sevmemde escinsellere neden bukadar yükleniliyo halla halla ya

• ayrıca ateistlerede karışamassınız. kimsenin dini ya da dinsizliği ya da cinsell hayatı sizi alakadar etmezzzzzzz

• kardeşim yanlış anlaşılma olmasın benım bahsetıgım sorun eşcinselik yaşayan yaşar buna kımse karışamaz ama bazısıda nerdeyse cıkıp ben eşcinselim deyıp ortalıgı ayaga kaldırıyor ya da ateistler inanırsınız ya da inanmazsınız bu kımseyı ılgılendırmez yaşayaın yaşayacagınızı

• yap sende yasal olarak suç değil günah değil :D sokakda belediyenin bankındada sevişirim sanane :D

0|0
    0|0
  • Malın önde gidenlerinden :D

0|0
    0|0
    • kesinlkle

• admin genel bir kitleye hakaret var burda lütfen göz ardı etmiyelim gidenlerinden? demiş farkındaysanız...

• evet genel bir kitleye hakaret var, bu genel kitle cinsel tercihlerini gözümüze gözümüze sokan eşcinsel arkadaşlar için. Bu hakaret varsaydığın cümle türkçe sözlükte hakaret, argo kelime olarak geçmez. Eşcinselliği araştırıp benimseyeceğin kadar okuda bilgi sahibi ol !

Yükleniyor...