Kendimi ezdirmiyorum diye herkesle kavga ediyorum?

Bana satasan ezmeye calisan insanlara karsi ciktigim karsilik verdigim icin atarli gecimsiz millete satasan bie tip olarak goruluyorum. Acaba sorun bende mi ne yapmaliyim?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• kavga etme bence.
    sorun sende.
    savunmak ve ezdirmemek farklı.
    onların istediklerini yapmak zorunda değilsin.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum , o kisiler senden daha iyi laf cambazligi yapiyorlardir. Bazi kasar erkekler agizlarini s*kmisler gibi cok kusup laf carpar. Sen bunlarla muhatap olma cunku yenemezsin. Hangi kizi agiz dalasinda yenebilirsin ki. Muhatap dahi olma. Cevrende bu tipleri barindirma. Gerektiginde de dal. O gevseklerin cigerini bilirim ben. Ipnetorlar. Kaşar ağizlilar. Benim icin onlarin cirkef kizlardan hic farki yok. Senin icin de olmasin. Rahat ol kendine guven s*iktiri cek

0|0
    0|0
    • Gerci bende cok iyi konusurum sohbet ederim. Ama durduk yere bana satasiyor bazi tipler.

• Eyw cok haklisin

• Cok iyi konusan iyi muhabbet eden iyi laf carpar diye birsey yok malesef. Iyi konustuguna eminim. Ben de iletisimi cok yuksek bir insanim. Fakat birini ezmek iyi konusmaktan ziyade bencillikle alakasi var. Cunku hayatta bencil olan ve hep oyle dusunen insanlar daha iyi laf carparlar ve herkesi de kendi emrinde calisan kole sanarlar. Ben hayatim boyunca nerde bu tip gorduysem daha hicbir sorun yasamadan gittim dovdum.

Daha cok kendini dusun. Bu hayatta bencil olmayana ezik diyorlar. Iste bunlar hep cahillik naparsin

Kızlar Ne Diyor 1

• Millet için yaşamıyorsun boşver senin de böyle yapın var değiştiremezsin ki

0|0
    0|0
    • İnsanlarla anlasmak icin illa kendimden odun mi vermem lazim kendimi ezdirmem mi lazum

• Kesinlikle hayır sen böylesin anlaşan anlaşır seninle anlaşamazsa da kendi bilir

• Aynen haklisin

Erkekler Ne Diyor 2

• evet sende
    bin kere mazlum olsanda bir kere zalim zorba olma
    kendi hayatına bak kardeşim

0|0
    0|0
    • Benim hatam ne peki?

• onları ciddiye alıp atarlanman
      zekanla ez ya da görmezden gel
      adam gibi bir bölüme giripte b. k gibi para kazandığında sana el pençe divan duracak adamlarla niye uğraşıyorsun
      bırak kendi çaplarında ergenliklerini yaşasınlar
      sen önüne bak ;)

• sen doğru olanı yapıyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...