Son zamanlarda başarılı bayan görmek oldukça zorlaştı, neden?

Son zamanlarda etrafta hep giydiğiyle, gittiği yer ile, araba ile vs ortalarda dolaşan tüm kadınlar ya kocasının, ya sevgilisinin ya da bir takım yollar ile kendini yamadığı insanların imkanları.

Gittikçe bayan arkadaşlarımız asalak yaşamaya başladılar. Bunu nasıl kendilerine hazmettiriyorlar veya kendi başarısından elde etmişçesine havasını atıyorlar anlamıyorum.

Başarılı olun arkadaşlar, kendiniz yapın. Bunu neden sindiriyorsunuz?

Sizin bu olaya bakış açınız nedir?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• bayanlar vucutlarıyla öne cıktıgı için vucutlarıyla ilgili işlerde başaralılaştılar.

0|1
    0|0
    • Çok üzülüyorum bu duruma gerçekten, cinsiyetlerinin değerini ve algısını o kadar zedeliyorlar ki

• öyle malesef.
      Sözde mal değiller.
      ama malalr bence.

En İyi Erkek Görüşü

• Katılıyorum size

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ağzına sağlık

0|1
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum. Şahsen param varsa gezerim yoksa çıkmam dışari. Ihtiyaclarimi kendi imkanlarımla karşılamaya çalışırım. Diğerlerine akil sir erdiremiyorum. Etrafimda var örnekleri çokca

0|1
    0|0
    • Ya o kadar arttı ki yeter artık yani. Bir de kendileri birşey olmayı başaramayıp erkekleri eliyorlar, kıyaslasalar kendileri ile onları aslında hiç olan o kadar çok var ki.

• Allah uzak etsin kimseyi de şaşırtmasin

• adamlr izin vermyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Arz talep meselesi guzel kalca ve goguslerin zeka ve bilginin acik ara onunde oldugu bir toplumda yasiyoruz kolay degil

0|0
    0|0
    • Karşındakinin isteğini sen yönetmelisin, onun isteğine göre istediklerini vermemelisin. Diye düşünüyorum. Dediğin gibi bu şekilde talep ediliyor ama bu kendi karakterlerini silikleştirmekten başka birşey değil

• Ee yani okadar okuyup çalisip bilmem ne yapacagina digeri daha kolay gwliyor

• Bu konuda yaralıyım bu zamana kadar iki kız sevdim ben sevdikten sonra kızın biri össde ilk 100 e girdi aselsanda çalışıyor şimdi. İkincisi de ben sevdikten sonra tıp kazandı doktor olacak. Gözüm yüksekte değil vallaha, bu ne şanssızlık arkadaş ya

0|0
    0|0
    • Ne güzel ki karşına başarılı insanlar çıkmış bırakma böyle birini yakalayınca dostum.

• Sonradan başarılı oldular ama

• Çıta yükseldi, beklenti arttı, ben de boş kaldım tabii neresi iyi bunun

Yükleniyor...