Üşengiçlikten ölücem?

Yazilim muh. Ogrencisiyim 1 hafta once bulmus oldugum bir yolla 1 ay gibi bir surede 30 bin tlden fazla para kazanabilirim bu sene okulu gecemezsem okuldan atilacagim fakat zerre kadar biseyler yapmak gelmiyor icimden bu soruyu sorarken bile emin olun usendim tek yapmak istedigim oturmak mal mal takilmak akil verin ne yapayim?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Kormkma sen üşenmekten ölemezsin de. Bir dr görün

0|0
    0|0
    • En fazla verecekleri antidep. Verirler diye tahmin ediyorum.

• Kendimi ikna edebilsem hedeflerim var ya dusunsene elimde bir ayda deli para kazancak yol var kalkip onunla bile ugrasmiyorum 1 haftadir.

• Paranın delisini boşver zaman oaradan önemli garcama kendini bozuk para gibi

En İyi Erkek Görüşü

• Simdi yasin daha 22 26 arasi muhtemelen benim yasima gel parabj kendin kazab ailenden ayril bak o zaman bu dediklerjne ne pisman olacaksin ama is isten gececek. Kendine hedeg koy ve o hedefleri yaz kagitlar as odanin her yerine. Bu durum 3 5 gunlukse hic takil oyle snra normale donersin

0|0
    0|0
    • Hedeflerim cok fazla ve guzel hedefler ama onlari yapacak gucu bulamiyorum kendimde.

• Ibrahim musait olsam sana son 3 yilini anlatsam sana 3sn icinde o gucu bulursun ozelden mesaj at da yazarim aksama

• Aksam mesaj aticam

Kızlar Ne Diyor 4

• unıversıtede atılmak dıye brsey yok kardes... ıstedıgın kadar sınıfta kal.. devam etmek ıstıyorum dersen devam edersın..

0|0
    0|0
    • Hazirlik sinifindayim bacim 2 sene kalan atiliyor.

• her unıv degısık mı anlamadm..

• Degisik bizim ki 3 sene tr de 2 sene abd de ingilizceye cok onem veriyorlar kalirsam atacaklar.

• Aynı ben

0|0
    0|0
  • kötü ya

0|0
    0|0
  • Arkadaslarin caliskan olsun

0|0
    0|0
    • Caliskanlar hepsi mucadele ediyor birseyler icin bense savastan cikmis gibiyim.

• Daglara taslara mi vurayim kendimi ne yapayim bilmiyorum

• Vur ve yap

Erkekler Ne Diyor 2

• Yolunu bulduysan 😆 oku oku bırakma bak ben hukuku bıraktım pişman değilim 😎 umurumda değil yapasın yoksa okumanın anlamı nedir

0|0
    0|0
    • Haklisin da sevdigim bolum hayatim boyunca ugrastigim meslek ama abi zerre biseyler yapmak gelmiyor icimden

• Valla eğri oturup doğru konuşalım senin bölüm çoğu kişinin hayali ama sen isteksiz gidiyorsan anlamı yok ya.

• Abi okul degil mesele herseye karsi sikinti var pilim bitmis gibiyim

• anlat ben yapayım bari

0|0
    0|0
Yükleniyor...