Türban takan kızlar neden çok dar soyunuk giyiniyorlar?

Son zamanda giyinik çıplak kızlar var başında saçının teli gözükmez ama heryeri soyunuk bunların amacı islamı kötülemekmi yoksa dikkat çekmek mi?

• A islamı kötü bir din olarak göstermek
    9% (3)19% (4)13% (7)Oy Ver
  • B dikkat çekmek erkek arkadaş bulmak
    91% (29)81% (17)87% (46)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Üstü minare altı kerhane hesabı amaçları dikkat çekmekten başka bir şey değil

0|1
    0|0
    • aynen bu dar giyinip türban takma olayını kesin yahudiler çıkarmıştır :D

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben öylelerini kapalı sınıfına koymuyorum :)

0|1
    0|0
    • amacı nedir?

• bu işler gönülsüz olmaz içinden geldiği gibi giyinceksin

• Aynen 😃

• Tabikide dikkat çekmek erkek arkadaş bulmak. Sanılanın aksine onların yanında islama karşı bir hareket yapmış olsan hepsi bir anda hoca kesiliyor kendilerini görmeden

0|1
    0|0
  • Allah bilir nedenini

0|1
    0|0
    • bizde biliyoruz amaçları erkekleri türbanla tahrik etmek ve islamı objeleri nefislerine alet etmek

• cevap B
    !!!

0|1
    0|0
  • Zorla ortunuyor onlar. Basi ortuyorum bari acamiyorum k*cimi acayim diyorlar herhalde

0|1
    0|0
  • Aile zoruyla kapanıyor bir çoğu o yüzden

0|1
    0|0
  • Onlarda kendi tarzlarını yaratmışlar o tarz seven erkek dolu

0|1
    0|0
    • tamamda islamın adını kirletiyorlar ya açılcaksın ya da kapancaksın ikisinin ortası olamaz

Erkekler Ne Diyor 8

• son zamanda bu moda oldu
    yüze 1 kilo makyaj dar pantollar vücut hattını gosterecem kiyafetler
    kafa arkasında bir kafa daha var sanki
    bunlar hep dikkat çekmek için
    tesettürü kötü emeller için kullanıyorlar

0|1
    0|0
    • aynen kardeşim annelerimiz türbanı takıp namaz kılıyorlar ibadet ediyorlar bunlarda götü açıp türban takıyorlar ne kaldı kapanmanın anlamı zaten namahremi göstermemektir

• aşırı makyajda yanlış

• evet sade olmalı

• İkiside değil tamamen cahilliklerinden öyleler güya akıllarınca modern çağdaş bir islam modeli yapıyorlar olmaz kardeşim açılacak isen kapanacaksan kapan

0|1
    0|0
  • onları biz de anlamış değiliz

1|1
    0|0
  • Tesettürün bilinci yok dediğin zaman da senden mi öğreneceğiz diyorlar :D Ay gö. tüm diye arkalarından bağıyorum :D

0|1
    0|0
    • türbanlı kız bir ıslık çalsa şeriat istiyorum diye hacıamcalar seni falakaya yatırırlar aman uzak dur kardeş :D

• Bıraktım abim bıraktım ne halleri varsa görsünler. Daha tesettürün ne mana geldiğini açıp araştırmamış geliyor bize ahkam kesiyor

• Onlar dindar gibi gözüküp fahişe gibi hareket edenler lan madem öyle açıl Bak kafası açık melek gibi kızlarımızda var ama onlara göre gayet kapalılar onların zihniyeti farklı kendilerine tarz arıyorlar

0|1
    0|0
  • İslamı kötülemek (Bazıları anlamadan yapsa da) bence ama çoğunluk nedense b yi seçmiş.

0|1
    0|0
  • Benim çoğu kapalıda gördüğüm şey olmak istediği kişi gibi görünmeye çalışmak. Olduğu gibi değil. Ortaya da böyle bir manzara çıkıyor malesef :)

0|1
    0|0
  • Allah ıslah ve hidayet etsin

0|1
    0|0
Yükleniyor...