Yardim eder misiniz?

Staj yerimde evli bir abi var onceleri aramiz abi kardes gibiydi ama simdi biraz arkadasimla bana cıvık davraniyor. Ve konu bir sekilde kizlarla erkeklere geliyor. sizce sorunu ne olabilir. biz abi gibi gordugumuz icin bir cok seyi anlatiyoruz ve ona danisiyoruz. bize surekli esini her erkek aldatir diyor. evlilik sandiginiz gibi degil diyip duruyor. ona nasil davranmamiz gerektigi hakkinda yardimci olursaniz sevinirim. birde arkadasim kendisinin vucut hatlarina baktigini soyluyor. kiyafetlerimizde bir yirtik, leke vs olsun hemen farkedip soyluyor artik bu bizi rahatsiz ediyor. sizce ne yapmaliyiz?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Benden sana tavsiye ilk tanıştıgın ilk gittigin yerlerde agır ol yok gevseksen sonradan parmak attılarmı bişey diyemessin sana ktu anlamda bişey demiyorum ben böyle ogrendım bu sözu işine yarar umarım

1|0
    0|0
    • Biz ona karsi saygimizi kaybetmedik. herzaman bir cizgimiz oldu ama kendisi artik simardi.

• Bol şans ;(

• Eig için saol

En İyi Kız Görüşü

• Mesafeli davranın niyeyi belli çok rahatdıx olursanız iş değiştirin sakın güvenöeyin yüz vermeyin soğuk konuşun kestirip atın hep

1|0
    0|0
    • Staj yeriymiş değiştirebiliyosan hocalarına sadece memnun olmadığını belirt

• Sanmıyorum ama İnşallah :/

• EİG için teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 5

• abiniz olmadığını anlayın önce.

1|0
    0|0
  • ona aşık oldugun kişi oldugunu söyle. hatta birbirinizi çok sevdiginizi yakında nişan olacagını felan sonrasında ise hiç önemsemeyın o abi dedıgınız kısıye olaylar normale dönecektır

1|0
    0|0
  • Artık ona bir şeyler anlatmayın ve mesafe koyun aranıza. Ancak bu şekilde geçip gidebilir.

1|0
    0|0
  • Mesafeli durun

1|0
    0|0
  • kayacak :D uzaklaş

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...