Erkeklerle aran iyi olunca safmi oluyosun?

Ben uni okuyorum sinifta bazen tek kiz oluyorum yani fazla kiz yok zaten tek oldugumda kantine yemege falan gidiyoruz baska kizlarda tek oldugunda gidiyo tabi ama bunda yanlis biseymi var? Erkeklerle aran iyi olunca safmi oluyosun
Erkeklerle biraz samimi olunca hemen saf yerinemi koyyolar seni sizi anlamiyorum arkadas olsak suc olmasak baska bisey diceksiniz niyeti farkli degil belki sadece arkadas olarak konusuyo kiz hemen safmi oluyo yani bir kiz sizinle konusmasinmi istersiniz yani bizde biliyoruz erkeklerin icini dusuncelerini davranislarini ama napalim. Toplumdan kendimizimi soyutlayalim?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• bu konuda erkeklerin herhangi bir sıkıntısı yok aslında erkekleri anlamak kolay fakat bu konu ile ilgili biribirini yargılayanlar genellikle kadınlar onun nedeni de erkeklerle sağlıklı iletişim ve ilişki kuramayan kadınlar bazı kadınları yaftalayarak kendilerinin eksiklerini örtmeye çalışıyorlar oysa sağlıklı bir iletişim ile kadın ve erkekler çok doğal bir şekilde arkadaş olabilir ilişki yaşayabilir bu kimseyi de iligilendirmemeli

0|0
    0|0
    • Sorun kadindami

• sorun kadında ya da erkekte demek bir çözüm değil bakış açımızı değiştirmek lazım

• Kendi Kendine Yazmışsın Çizmişsin Hasta Etmişsin Teşhisi Koymuşsun İlaç Tedavisine Başlamışsın. Bize Gerek Kalmamış Sen Kendi Konunda Kendi Kendine Takıl Rahatsız Etmeyelim Biz :D

0|0
    0|0
    • Ben merakimdan sordum yanlismi yazdiklarim?

• Bahsettiğin Erkekleri tanıyorum ben.

• Ozaman anlamissindir iste 😊

• tam tersi uyanık oluyosun
    ama uyanık kalamıyosun birisi seni uyutup sana kayıyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...