Kapat

Beni izlerken? Yardım? Sizce neden?

Yanımda biri varsa ve ben ona arkamı dönünce beni izliyormuş hissine kapılıp yaptığım işi düzgün yapamıyorum ya da ben yürürken birinin önüne geçince sanki bana bakiyomus hissine takılıp düzgün yuruyemiyorum bile sizce neden ve nasıl düzelir.

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Panik misin acb

0|0
    0|0
    • Biraz
      Ve utangaçlık var bazen oluyor oda.
      Sürekli gittiğim bir benZinlik var oradaki bir abla sesin çok az çıkıyor seni askere almazlar diyor :)

• :) aslında dışadönük bir arkadaş en etkili ve hızlı yöntem ama aşabilirsin herşekilde çok rahatsız hissedersn bir psikologda fayda var ;)

• Teşkkredrim :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• O yürüme olayı bende de var ya. O yüzden genelde tempomu yavaşlatıp, kişinin önüme geçmesini sağlarım.

0|0
    0|0
    • Tam aksine ben hızlı yürüyüp onun gözünden kaybolmaya çalışırım yoksa arkadan gidersem benim onu izliyo hissine kapılır ve bana bisi der diye ben senin yaptığın aksini yaparım

Erkekler Ne Diyor 1

• babam seyrederken top oynayamazdım.. kenara geçer inş. pas atmazlar diye dua ederdim.
    babam eskiden futbol oynamış, iyide oynarmış. sanırım ona karşı bir başarısızlık korkusu var.
    seninki de muhtemelen böyle bir sebepten. nasıl düzelir dersen bilmiyorum çünkü gene izlese gene oynayamam

0|0
    0|0
    • Ben gösteriş yapmayı severim babam beni izlese keskede topu alıp çalım atsam babam görse beni ne güzel olur

Yükleniyor...