Sizi en çok ne delirtir?

Sizi en çok ne delirtir?
Liste yapsam tescilli deli statüsüne girebilirim. Satış yapanlar bilir aramızda bazı bayan müşteriler cidden beni delirtiyor, laf olsun diye konuşanlarada deli oluyorum, bankamatikteki reklamlar (bankamatiğe neden reklam konulur, alt tarafı para çekeceğim) bir sitede haberi okumak için sürekli sonraki fotoğrafa basmak. Normal yaşantınızda sizi de böyle deli eden şeyler var mı?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Boş ve uzun konuşan insanlar (( Kabalık yapmak istemediğim için mecbur susup dinliyormuş gibi yapıyorum, ya da dinlemek zorunda kalıyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• laf olsun diye konuşanların dillerini koparmak lazım.
    bankamatikteki reklamlar.. sanki parayı çeker çekmez hemen harcayacağız o reklamdaki zımbırtılara.
    Devamlı fotoğrafa tıklatarak sanırım görüntülenme sayısı arttırılıyor bilmiyorum , ayrı bir sinir şey.
    Riyakarlığa, sahteci-yapmacık hareketlere, dudak büzüp fotoğraf çekenlere, cahillere. En çok deli eden cehalet zaten.

1|0
    0|0
  • Onu bunu bırakta şeyla ile mecnunun bu sahnwsına hastayım ya., hayır sonra bagırıyo oluyorum, bagırıncada nşye bagırdımıluuorum bagırırım tabı bagırııııırıııııııım ( küt mecnun düşüşü) :)

1|0
    0|0
  • Uyurken tepem de dolaşan sivrisinek sesi vızzzzzzz😊

1|0
    0|0
  • canım olan PATRON'lar.

1|0
    0|0
  • yalan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu ülkenin durumu beni delirtiyor, trafik beni delirtiyor, hastalık üzerinde konuşmalar beni delirtiyor

1|0
    0|0
  • Genel olarak insanlar. Nefret ediyorum lan!

0|0
    0|0
  • Beni encok delirten sevdiğim kişinin başka kızlara bakması yazması... diğerleri vız gelir

0|0
    0|0
  • Ukala ve kendini beğenmiş insanlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...