Insanlar niye surekli bana bakiyor? Sizce dikkat ceken bir goruntummu var?

Okulda surekli kizlar bakiyor her defasinda birisini bakarken yakaliyorum. Kendimi yakisikli bulmuyorum daha cok sempatik bir havam var ama sizce ne bakmasina sebep oluyor. Cok sessiz sakin birisiyim bu yuzden dikkat cekmek adina birsey yapmiyorum aksine dikkat cekinmekden utaniyorun ve rahatsiz oluyorum insanlarin bakislarini uzerimde bulunca.

Sizce bunun sebebi ne? Sizede oluyor mu Boyle? Nasil tepki veriyorsunuz? Resmime profilden bakabilirisniz.

Güncellemeler:
Sanirim sacma bir soru oldu
Neye gore oyle saniyorsun bakmiyorlar diyorsunuz anlamadim. Ben baktiklarindan eminim hatta bazilar uzuncana bakiyor. Insanlarla surekli goz goze geliyorum.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Sana öyle geliyodur bununla ilgili çok örnek gördüm okula yeni bir cocuk gelmişti çok yakışıklı değildi normaldi ama böyle çevrene bakarken onu gördüğünde direk bakiyodu dik dik ve ona baktığını dusunuyodu kızlar bana yiycek gibi bakiyo diyodu ama sadece denk gel baktığını zannediyodu halbuki herkes çevresine bakar aynı şekilde yakın arkadaşımın basinada gelmişti biraz çekingen olduğun için sana öyle geliyodur

0|0
    0|0
    • Baba oyle gelmiyor aksine insanlarla goz goze geliyorum ve bu kesinlikle normal ama okuldaki bazi kizlari bana bakarken yakaliyorum kimisi hemen kafasini ceviriyor bir digeri ise 5 saniye kesintisiz bakiyor. Yani bu sanmak degil, sinifda bir kiz surekli bakiyor ve normal bir bakis degil bu zaten olsa problem yok bende cevreme bakiyorum

• takintilisin bence

• haklisin belkide

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kadar büyütme bakma olayını herkes herkese bakar özgüven problemi yaşayanlar fazla büyütür ya da başka yerlere çeker anlam çıkarmaya çalışır bla bla hiç gerek yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yıllar öncesi döndüm resmen:) "o bana baktı ne kadar baktı acaba bakınca tam nereye baktı hmm neden bugün bakmadı ya ben de bakmam ya da bakarım ama kısa ve öz bakarım".
    Sana öyle geliyor aslında herkes birbirine bakar ama bazı kişiler çok alıngan veya utangaç olduğu için bakışlar sanki yıllar sürer gibi algılanır çünkü kendinden bile şüphe duyuyorsun sanırım.

0|0
    0|0
  • Demek ki bakmıyorlaqr sen öyle sanıyoresun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...