Sizce bu nedir?

Baya yakin oldugum bir cocuk vardi onun arkadasi bana taciz etti. Bu olayi whatsapddan ses kaydi atip anlattim ve senide gormek istemiyorum arkadasinida diye yolladim sucu olmamasina ragmen. Ve engelledim. Özür dilemesini bekledim sonucta o tanistirmisti bizi ana hic yorum yapmadi hatta hala o arkadaşıyla fotograf atmaya devam ediyor. Sizce neden? Beni mi suclu buldu yoksa arkadasj farkli sekilde anlatmis olabilir mi? Yoksa bu kadar mi degersizim? :)

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşı farklı anlatmıştır.

0|0
    0|0
    • Ben de öyle düşünüyorum çünkü 10 yıllık arkadaşı

En İyi Kız Görüşü

• Mal mısın kızım sen!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Erkekler takmaz böyle şeyleri. Bisey beklemek icin biseyler yapmayı bırakın abi derdiniz neyse yapıştırın işte.

0|0
    0|0
  • Bu kadar değersiz evet.

0|0
    0|0
  • Sen terketmeywcektin anatacaktin sevgiline durumu baktinki gerekeni yapardi belki yapmasaydi ozaman terkedecektin

0|0
    0|0
  • Kızım erkeklere güvenmeyin. En adi yaratıklar. EE sende erkeksin diyebilirsin ama benim gibi erkekler az. Yani dürüst erkekler.

0|0
    0|0
  • O niyetle tanistirmis olabilir

0|0
    0|0
  • İsteğini yap :D

0|0
    0|0
  • Ya da hepsi birden?

0|0
    0|0
  • Bence arkadaşına verdiği değeri sana vermemiş he bide şerefli biri diğilmiş ufacıcık şeref olsaymış zaten buna boyun eymezdi gider ondan hesabını sorar sendende özür dilerdi...

0|0
    0|0
  • Sen kendini düşün senin arkadaşının yaptığı biseyden dolayi biri sana bağırıp engellese sen naparsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Arkadaşı farklı bir şekilde anlatsa da inanması sacma ve eğer sana gercekten değer verseydi o insanı cıkarırdı hayatından guvenilir biri değil adam mı yok bosver onu :) zarar veren herkesi uzaklaştır kendinden ki üzülmeyesin :)

0|0
    0|0
    • 10 yillik arkadasi ya. Beni kasar olarak görüyor bile olabilir

• GOrurse gorsun bosver sana inanmayıp 10 yıllıkyita olsa ona inanıyosa gelecekte bir şey olsa yine olan sana olurmuş kurtulduğuna şükret

• Bu devir de ailen dışında kimseye güvenme.

0|0
    0|0
  • Onemseme boşver kalbin kırıldı uzuldun ama atlatmak zorundasın görüşme o ikisiyle de

0|0
    0|0
  • Taciz etti derken ne yapti ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...