Kahretsin Yalnızım ne yapabilirim :( ?

Koskoca İstanbul'da inanır mısınız yalnızım.. Anadolu Yakası'na taşındım daha doğrusu evlilik dolayısıyla artık bu tarafta oturuyorum ama çok yalnız kaldım ya şöyle hadi çıkalım biraz gezelim diyecek bir arkadaşım bile yok. Gel git bir kaynanalar var artık ondan da gına geldi evde otur otur nereye kadar kaç ay oldu ya iyice asosyal oldum :((((((

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Yaw emannnn yalnızlıkta iyidir vallaha bak nerde çokluk orda anla işte ama şuda var belli bir süreden sonra insan sıkılıyor napacan sende nette takıl yapcak bişi yok aha bak bende işten eve evden işe aksama kadar kadın milletiyle ugras :)))

1|0
    0|0
    • inan yalnızlık her zaman için iyi değil yani herşey yerine göre iyidir. Bazen birşeyler paylaşacak arkadaş ya da dostlara ihtiyaç duyuyorsun

• Vallaha sırtımızı dayıyacak bir dost bile bulmak zor bu zamanda kime güvenecegimizi şaşırdık canın sıkıldıkça dertleşmek istersen mesaj atabilirsin arkadasım başım üstüne ne zaman istersen bizlerinde konuşmak dertleşmek istedigimiz iyi insanlara ihtiyacımız var

• Ahh Yalnızlık !! Ahhh İnsan Diyolog Kurmayı Bile Çok Arıyo sanalda olsa. yeterki biri dinlesin cvp versin !

1|0
    0|0
  • Birini bul.

0|0
    0|0
  • Kismetini bekle

0|0
    0|0
  • Eşinizle zaman geçirin 👍

0|0
    0|0
  • Komşu edin

0|0
    0|0
  • İstanbul'dayım :D

0|0
    0|0
  • Fotona baktığım gibi kapadım içinde cinmi var kızım senin nasıl bakış o

0|0
    0|0
  • eeeeee yeni arkadaşlıklar neden edinmiyosunn ben gel gezdireyim desem sana onuda istemezsnn sennn

0|0
    0|0
    • Edineceğim de nerde nasıl? Kimse olmayınca dışarı da çıkmak istemiyorsun :)

• Hıııı ben gezdireyim mi senii ister misin? Sen kaç yaşndasn bu arada :) olduğn semtlerde arkadş edinebilirsin canımm

• valla gel gezelim diyesim geldi :D

0|0
    0|0
  • zamanla düzelir herşey

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...