Yarın dersi ben anlatıyorum heyecanımı nasıl yenebilirim 😳?

Bugün hoca yarın bu konunun tamamını sen anlatacaksın anlatamazsan notunu kıracağım dedi. Ders ingilizce ben de tamam konuyu çok iyi anladım biliyorum ama anlatamayacağımdan korkuyorum çünkü çok çekingen toplum içerisinde heyecan yapan bir yapıya sahibim. Onca kişinin içinde arkadaşlarım da dahil nasıl anlatacağım fikir verin?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• dersi anlatırken hata yapsan en fazla gülerler.. ama kendileride orda olsa şaşırabilrler hata yapabilrlerdi... bütün sınıfın odak noktası olmaz zor bir iş... ama başarırsın lalasın paşasın en büyük sensin motive için +1 alabilr miyim?

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• tek bir noktaya bak diğerlerinn gözüne bakma anlatırken. zaten başladıktan sonra çekingenlik gidiyor. sunum öncesi de sakız çiğne. beynin bişey yediğini sanar ve böylece seni heyecanlandıran hormonlar salgılanmaz o an.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Beni öperek.

0|0
    0|0
  • İlk iş olarak uyumalısın 😴😴😴

0|0
    0|0
    • Yok be nasıl uyuyim bu kafayla

• Ders 1 de başlıyor onda sıkıntı yok ya uyurum yine. Biraz deneme yapacağım şimdi ama evde kendi kendime bile heycanlaniyorum işte 😂

• Bu ders anlatma işi sahneye çıkma gibiyse eğer korkma 😄 ilk çıktığında bir heyecan oluyo ama sonra kaptırıyosun kendini 😉

• İlk 5 dakikayi atlattin mi korkma.
    Gerisi gelir.
    Rahat ol.
    Onlar senden çok şey bilmiyor.
    Bunu aşarsan medeni cesaretin artar ve bir daha bu korkuyu taşımazsin...

0|0
    0|0
  • Dersten once 5 shot yap bulbul gibi otersin

0|0
    0|0
  • Kasma bu kadar.

0|0
    0|0
  • derin nefes al ve istiklal marşının ilk kelimesine bak

0|0
    0|0
  • ben bir öğretmenim ve hergün bu işi yapıyorum diye düşün buna inanarak git

0|0
    0|0
    • Ama işte keşke öğrencilerim olsa olurdu o ama arkadaşlarım işte evde deneme yaparken bile heyecandan konuşamadım 😑

• kendni inandır ve öff sıkıntılıyım bugün hemen anlatıp gideyim moduna gir

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir seylere sinirlen. seni guclukilar

0|0
    0|0
Yükleniyor...