Insanin gecmisinde bir tane bile mi düzgün insan olmaz?

Geçmişte hayatima girmiş insanlara bakıyorum bir tanesini bile iyi hatırlamıyorum hep bana kötülük yapıp hayatımdan çıkardığım insanlarla dolu. Önüne gelenle arkadaş sevgili olan biri de değilim. Hem mantiken hem kalben çok iyi başlayan ve iyi giden şeyler birden karşı tarafin uzaklasmasi ve benim bunu cekemeyerek bitirmemle sonlaniyor. Genel bir bahtsizlik mi yoksa birinin ahini mi aldım?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• bir iki tane virus cikar hizla yayilir obur temizlerde virus olma gereknde bulunur yasayabilmek icin bu yuzden duzgun insan kalmaz varsada o da birgun mutlaka bir pislik olacakdir bir insan sadece avrupa yasanti stilini kullanmasa temiz olabilir buda sadece bir kac tane ulkede olabilir bir insan mainstream seylerle buymediyse temiz olabilir bir taraf tutmasza temiz olabilir kendini sadece bir insan olarak gorebilirse temiz olabilir boyle dusun ailecek dogal biryerde yasiyonuz sizin aklinizi karistiran serefsizler yok ne kadar iyi olur bir insan cok iyi olur

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Olmadimi olmuyor, hayatda secimlerini iyi yapmazsan olmamayada devam eder.
    Herkesr yuz verme, adimlarini saglam at.

0|0
    0|0
    • Zaten kili kirk yararak birini hayatıma alırım. Insanlari cabuk cozerim saf olduğumu düşünmüyorum. Zaten zamanla değişen karsimdakinin karakteri değil duygulari oluyor

• Eh ozaman neden diye kendine soracaksin?

Erkekler Ne Diyor 6

• Demek ki sen hayatta yaşadıklarından ders almıyosun, her kötü olayda üzülmektense bu tecrübe olsun de ve hiç unutma

0|0
    0|0
  • Olabilir pikachu

0|0
    0|0
  • Şans sadece öyle denk gelmiş daha çok şeyler gelip geçer daha iyilerini bulursun rahat et takma yaşa hayatını vuhuvvv

0|0
    0|0
    • Bu sebepten karalar bağlamış değilim zaten ama bazen insan düşünüyor bir kişi mi değer vermez

• Bu secicikle bir daha kimseyle olmaz bence sen simdiden arabamin parasini biriktirmeye başla :D

• Ahaha Seçici olucaksın tabi olur illaki rahat ol takma bunu ya gez dolaş eğlen hayatını yaşa ben acayip derecede yaşayanlardanım ve böyle şeyleri umursamam kendiliğinden oluyor umursamayınca tamam başladım bile 10 lirayla :D

• vardırda belki sen bilmiyorsundur.

0|0
    0|0
  • Devirde pek güvenilir insan olmadıgı için, yaşadıkların normal karsılanabilr ama önyagılı olmamak lazım, zaman..

0|0
    0|0
  • Seçimlerimiz kaderimizdir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...