Hiç bu deliliği yapan varmı?

hiç yolda kavga eden birilerini görüpte durup oylece seyrettınız mı? hıkayeler var mı bu konuda :=)

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Evet bende o gün ısır yiyip film izliyordum sonra sesleri duyunca filmi dondurdum balkona cıktım izleyerek mısırımı yemeye devam ettim. Konusu Erkek kavgası eden iki salak kız.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• 5 arkadas yürüyorduk okuluna dogrıu tabi liede okuyor o biz okulu bitridk neyse yolda bir kızı sürüklüyor cougun biri cantasından tutup kız yerde cıglık atıyor milelt izliyor bizde gördük bizimkilerde hiç hareketlenme yok ben napıyorsun birader bırak kızı dedim cocuk "sanane lan sen karışma" nasıl karışma sokak ortasında kızı sürüklüyorsun bırak kızı dedim cocugun elinde bıcak var neyse bizimkilerde yanastı hemen cocuk kızı bıraktı kızı arkama aldım cocuk bıcagı salladı sonra bende geri cekildim zaten yavasca uzaklastı biz kızla konsuup ilerlerken birden araba geldi cocuk arkadasını aramış cocuk arabyı önmuze kırdı hayvan gibi bişey silah cıkardı bildiin tabanca kızı yanımızdan alıp zorla arabaya bindirdiler hayatımda en pişman oldugum andı

0|0
    0|0
    • bütün sokakta yasananları etraftan insanlar izledi... bizim mileltimiz bu işte !

• Adana'daki gidin yan baktın çamura yattım ayağına çok kavga oluyor ve balkonlarda olsun yoldan geçen olsun durup öylece izliyorlar.. garibime gitmişti oysa sıradan günlük olaylarmış

0|0
    0|0
  • delilik degilki olmasi gereken bu

0|0
    0|0
  • Yakında bakkal varsa kola alır içerek izlerim

0|0
    0|0
  • O değilde adamın biri dolmuşta kadının saçıyla oynuyordu. Kafın çantayı bana indirdi. canım adam değilmisin niye bişey demiyorsun dedi. Sanki kocası ya da sevgilisiymişiz gibi

0|0
    0|0
  • mutlaka aralarım. asla izlemem

0|0
    0|0
  • Sivastayken çok seyrettim.

0|0
    0|0
  • Geçen metroda kızın biri sevfili olduğu halde beni kesmeye başladı ve sevgilisi fark etti öldürcekti kızı 😁😁😁

0|0
    0|0
  • keşke izleyebilsem içine girerim ayırmaya çalışırım ahhh ben arada bir iki yediklerimde olur tabi ama böylesi daha eglenceli bence

0|0
    0|0
  • seyretmedim.

0|0
    0|0
  • bomba patlasa dönüp bakmam; umursamaz biriyim

0|0
    0|0
  • izlerken çekirdek yemişliğim bile var.

0|0
    0|0
    • cıddımı :) nerede nasıldı

• kapının önünde serseriler kavga ediyordu.
      bende hiç ayırmadım bile yesinler dedim birbirlerini.

• ıyı yapmıssın :)

• Araya girip 2-3 patlatmışlığım var :D

0|0
    0|0
  • Cafede çayımı yudumlayıp kızın jilet sallamasını izledim bir sap için

0|0
    0|0
  • karı koca gördüm ayırdım kadın bana kızdı sana ne oluyo diye

0|0
    0|0
  • Evet bir çok defa klasik Türk insanı iştee

0|0
    0|0
  • evdekilerle hep beraber izleriz ilk gören diğerlerine haber verir bizde

0|0
    0|0
    • ızledınızmı hıç aılecek :)

• anne baba ne tepkı verıyor :d

• genelde konuyu anlamaya çalışıyoruz verdikleri bir tepki yok

Kızlar Ne Diyor 3

• seyrettim

1|0
    0|0
  • Ben izledim. Adamın üstüne çıkıp öldüresiyle yumruklamıştı. Eh polisi aradım hâliyle.

0|0
    0|0
  • öküz gibi seyretmek çok hoşuma gidiyor böyle şeyleri:))
    izledim evet yani :))

0|0
    0|0
    • aynen benımde hosuma gıdıyor nerede ızledın? :)

• 7'ye daha çooook var :)

• Çakma hesabini kapatıp gitmis zilli...

Yükleniyor...